AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Instagram Filtrelerini Videolar’da da Kullanabilirsiniz

Instagram Filtrelerini Videolar’da da Kullanabilirsiniz

vimeo-looksInstagram’ ın filtrelerine hepimizin bayıldığını söylesem yalnış olmaz heralde. Hatta bazılarımz sırf filtre eklemek için resim yüklüyor. Peki size artık popüler video paylaşım sitesi olan Vimeo sayesinde bu filtreleri videolarınız üzerinde kullanabilirsiniz desem ne derdiniz? Vimeo, Looks adını verdiği bu yeni özelliğini geçtiğimiz günlerde resmi blogunda duyurdu.  Vimeo Looks kullanıcılara 500′ ü aşkın efekt sunuyor. Enhancer adı verilen filtreler sayesinde kullanıcı bir ekrandan önizleme yapabilir. Ayrıca sahnelerin öncesini ve sonrasını görmeniz de mümkün. Hatta diğer uygulamalara göre en farklı olan şey isterseniz videonun sadece dilediğiniz bir bölümüne efekt koyabiliyorsunuz. Bunların hepsinin haricinde eğer derseniz ki,” Ben efekti kendime göre değiştirmek istiyorum.” Looks size bu olanağı da sağlıyor. Tüm bu filtrelerden yararlanmak için önümüzdeki  3 ay içerisinde siteye kayıt olmanı gerekiyor, çünkü Vimeo bu filtreleri bu üç ay içerisinde kayıt olan kullanıcalara sunacak.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir