AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Instagram Filtrelerini Videolar’da da Kullanabilirsiniz
Vimeo Look Tanıtımı

Instagram Filtrelerini Videolar’da da Kullanabilirsiniz

vimeo-looksInstagram’ ın filtrelerine hepimizin bayıldığını söylesem yalnış olmaz heralde. Hatta bazılarımz sırf filtre eklemek için resim yüklüyor. Peki size artık popüler video paylaşım sitesi olan Vimeo sayesinde bu filtreleri videolarınız üzerinde kullanabilirsiniz desem ne derdiniz? Vimeo, Looks adını verdiği bu yeni özelliğini geçtiğimiz günlerde resmi blogunda duyurdu.  Vimeo Looks kullanıcılara 500′ ü aşkın efekt sunuyor. Enhancer adı verilen filtreler sayesinde kullanıcı bir ekrandan önizleme yapabilir. Ayrıca sahnelerin öncesini ve sonrasını görmeniz de mümkün. Hatta diğer uygulamalara göre en farklı olan şey isterseniz videonun sadece dilediğiniz bir bölümüne efekt koyabiliyorsunuz. Bunların hepsinin haricinde eğer derseniz ki,” Ben efekti kendime göre değiştirmek istiyorum.” Looks size bu olanağı da sağlıyor. Tüm bu filtrelerden yararlanmak için önümüzdeki  3 ay içerisinde siteye kayıt olmanı gerekiyor, çünkü Vimeo bu filtreleri bu üç ay içerisinde kayıt olan kullanıcalara sunacak.

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir