AnaSayfa / Blog / İnternet Destek / Instagram Fotoğraflarınızı Yedekleme ve Hesabınızı Silme
instagram

Instagram Fotoğraflarınızı Yedekleme ve Hesabınızı Silme

Eğer Instagramın fotoğraflarınızı satma ya da reklam amaçlı kullanıyor olma ihtimalının fanı değilseniz, işte yapabilecekleriniz:

16 Ocak itibariyle Instagram’ ın sözleşmesine, Instagrama yüklediğiniz fotoğrafların reklam amaçlı kullanabileceğine dair bir madde gelmişti. Instagram’ ın tutumundaki bu değişim ailenizin, çocuğunuzun ve özel hayatınızın haberiniz olmadan satılabileceği anlamına geliyor. Eğer 16 Ocak’ tan sonra hesabınızı kapamaya karar verseniz bile önceden yüklediğiniz resimler, hala Instagram’ a ait olacaktır. Bu yüzden ilk olarak Instagram fotoğraflarınızı indirmeyi anlatacağım. ‘ Instaport ‘ denilen online uygulama sayesinde resimlerinizi indirebilir ya da başka bir sosyal medya ağına taşıyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey ‘Sign In with Instagram ‘ a tıklamak.

Instaport

 

Resimlerinizi aktardığınıza göre, artık Instagram hesabınızı güvenle silebilirsiniz.

https://instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/   bu linke tıklayarak Instagram hesabınızı silme sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

Instagram hesabını silme

Karşınıza ilk önce bu site çıkacak ve sizden giriş yapmanızı isteyecek.

Instagram hesabını silme

Giriş yaptığınız andan itibaren de hesap sime ekranı karşınıza çıkacaktır.

Instagram hesabını silme

İşte bu kadar! Artık içiniz rahat edebilir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Twitter Hesap Silme, Twitter Hesabı Nasıl Silinir, Twitter Hesabını Kalıcı Silme, Twitter Müşteri Hizmetleri,

Twitter Hesap Silme Nasıl Yapılır – Müşteri Hizmetleri

Twitter Hesap Silme, Twitter Hesabı Nasıl Silinir, Twitter Hesabını Kalıcı Silme, Twitter Müşteri Hizmetleri, Bunlardan twitter ile ilgili …

3 Yorumlar

  1. salih ışık

    Paylaşım için teşekkürler

  2. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir