AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Instagram Socialmatic Camera

Instagram Socialmatic Camera

İşte karşınızda Socialmatic Camera! ADR Studio’da tasarımcı Antonio De Rosa tarafından tasarlanan bu kamera 16 GB’lık bir hafızayla gelmekle birlikte Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı içeriyor.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Socialmatic Camera,sıradan bir konsept kamerası olmakla kalmayıp aynı zamanda özel printeriyla bir Poloraid fotoğraf makinası gibi yakaladığınız kareleri anında çıkarmanıza olanak tanıyor. Kendi özel Kağıtları ile;  çekilen fotoğraflara sanki telefonlarda kullanılan uygulamasıyla çekilmiş izlenimi de katabiliyor.

—————–Sahip olduğu 4.3 inç dokunmatik ekranında bir kalem belirerek çektiğiniz fotoğraflara notlar yazmanızı sağlıyor.

————————-Ayrıca kamerada 3D fotoğraf çekimi ve standart fotoğraf çekimi için iki ayrı objektif bulunuyor.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Son olarak da, bu cihazın içerdiği bağlantı seçenekleri ile çektiğiniz fotoğrafları kullanarak paylaşabiliyorsunuz. Bu muhteşem konsept kameranın fiyatının belirlenmesi için sabırsızlanıyorum.De Rosa gerçekten harika bir iş başarmış.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

4 Yorumlar

  1. ŞİMAL BİRİCİK

    Faydalı bir bilgi

  2. teşekkürler

  3. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir