AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Instagram Twitteri Geçti

Instagram Twitteri Geçti

,  ’ı bu yılın başında 735 Milyon Dolar’a satın almıştı. Zuckerberg ’ı satın almasındaki en büyük etken insanların fotoğraf paylaşım oranını arttırmak ve mobil kullanımı daha yaygın hale getirmekti ve istediği de oldu. ,  Ağustos ayında günde ortalama 7.3 milyon kişi tarafından kullanılırken , ortalama 6.9 u geçemedi. Bunun haricinde yapılan araştırmalara göre kullanıcısı ortalama günde 257 dakikasını Instagramda harcarken, yalnızda 170 dakikasını ’ da harcıyor. ‘ in kullanıcı sayısının fazla olmasına rağmen iki yıldır var olan bir sitenin böyle başarılı olmasının çok büyük önem taşıdığını söylüyor,  AllThings D teknoloji sitesinin yazarı Mike Isaac .

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir