AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Instagram Twitteri Geçti
Gorseli Olmayan Makaleler

Instagram Twitteri Geçti

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

,  ’ı bu yılın başında 735 Milyon Dolar’a satın almıştı. Zuckerberg ’ı satın almasındaki en büyük etken insanların fotoğraf paylaşım oranını arttırmak ve mobil kullanımı daha yaygın hale getirmekti ve istediği de oldu. ,  Ağustos ayında günde ortalama 7.3 milyon kişi tarafından kullanılırken , ortalama 6.9 u geçemedi. Bunun haricinde yapılan araştırmalara göre kullanıcısı ortalama günde 257 dakikasını Instagramda harcarken, yalnızda 170 dakikasını ’ da harcıyor. ‘ in kullanıcı sayısının fazla olmasına rağmen iki yıldır var olan bir sitenin böyle başarılı olmasının çok büyük önem taşıdığını söylüyor,  AllThings D teknoloji sitesinin yazarı Mike Isaac .

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Çevrimiçi Bir Dünyada Gizlilik Öldü Mü?

Çevrimiçi Bir Dünyada Gizlilik Öldü Mü?

Geçen ay, 145 milyon Amerikalı, kredi derecelendirme kuruluşu Equifax’ın saldırıya uğradıktan sonra, tarihteki en büyük …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir