AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Instagram Twitteri Geçti
Gorseli Olmayan Makaleler

Instagram Twitteri Geçti

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

,  ’ı bu yılın başında 735 Milyon Dolar’a satın almıştı. Zuckerberg ’ı satın almasındaki en büyük etken insanların fotoğraf paylaşım oranını arttırmak ve mobil kullanımı daha yaygın hale getirmekti ve istediği de oldu. ,  Ağustos ayında günde ortalama 7.3 milyon kişi tarafından kullanılırken , ortalama 6.9 u geçemedi. Bunun haricinde yapılan araştırmalara göre kullanıcısı ortalama günde 257 dakikasını Instagramda harcarken, yalnızda 170 dakikasını ’ da harcıyor. ‘ in kullanıcı sayısının fazla olmasına rağmen iki yıldır var olan bir sitenin böyle başarılı olmasının çok büyük önem taşıdığını söylüyor,  AllThings D teknoloji sitesinin yazarı Mike Isaac .

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

4.5G internet hızı nasıl test ediliyor, 4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır, 4.5G Hıznı Tes Etme, Turkcell 4.5G Hız Testi, Vodafone 4.5G Hız Testi, TurkTelekom 4.5G Hız Testi,

4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır?

Tün itibariyle 4.5G teknolojisi yüksek hızlı internet vaadiyle Ülkemizde kullanıma sunuldu. Peki, 4.5G internet hızı nasıl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir