AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Instagram Verilerinizi Paylasacak Mı?

Instagram Verilerinizi Paylasacak Mı?

Instagram Verileri Facebookla Mı Paylaşacak

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

Popüler resim paylaşma uygulaması olan ı un satın alması üzerine, üzerinden nasıl kar sağlayacağının yollarını düşünmeye başlamıştı. Kullacılar ’ un ’ı satın almasının ne gibi yenilikler getireceğini beklerken, , kullanım sözleşmesini yeniledi. Kullanıcıların anasayfada görebildiği bu sözleşme can sıkıcı bir madde içeriyor. ’un yenilenen kullanıcı sözleşmesinde de yer alanan bu madde 16 Ocak 2013′ ten itibaren  iki platformun birbirleriyle veri paylaşımı yapabileceğinden bahsediyor.  Bu verilerden kasıt : çerezler, cihaz bilgileri, kişisel içerik hatta ve hatta resimler. Bu yeni maddenin tam olarak ne getireceği bilinmiyor, ancak bu şekilde bir uygulama olursa kullanıcı sayısının azalacağını beklemek pek de zor olmaz.

 

 

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

.

 

 

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir