AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / iOS için Google’dan Siri Benzeri Bir Uygulama Geliyor
Gorseli Olmayan Makaleler

iOS için Google’dan Siri Benzeri Bir Uygulama Geliyor

Google iOS için Siri ve Android 4.1 de karşılaştığımız Google Now arası bir uygulama çıkarıyor. Geliştirilmiş sesle arama sistemi olan bu uygulamayı Google Anasayfasında yer alan mikrofon tuşuna basarak kullanıyorsunuz.

 

Tuşa bastıktan sonra komutunuzu söylüyorsunuz ya da sorunuzu soruyorsunuz ardından komutunuz gerçekleşiyor ve sorduğunuz sorunun sonuçları ekranda yer alıyor. Tıkladığınızda ise önünüze bir tarayıcı sayfası açılıyor. Uygulamaya,hava durumunu, gitmek istediğiniz yerin adresini, yakındaki restorant ya da sinema gibi yerleri bile sorabiliyorsunuz. Günlük hayatın her alanında ya da araba kullanırken yararlanabileceğimiz bu güzel uygulamanın hayatımızı kolaylaştıracağını söyleyebiliriz.

Voice Search Tanıtım Videosu için tıklayınız.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

5 Yorumlar

  1. YILMAZ ZÜLAL

    Faydalı bir bilgi

  2. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  3. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  4. teşekkürler

  5. Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir