AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / iOS İş Dünyasında Android’ i Geride Bırakıyor

iOS İş Dünyasında Android’ i Geride Bırakıyor

Akıllı telefonların iki büyük devi iOS ve işletim sistemi araasında büyük bir rekabet var. 2012′ nin dördüncü çeyreğinin raporuna göre iOS iş dünyasında ’ den çok daha önde gözüküyor.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Cloud bazlı uygulamaların kullanılmasıyla kendini öne taşıyan iOS ‘ un pazar payı %58′ i buldu. ise %35’ lik bir paya sahip.

Rapor

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Kendi içinde değerlendirmemiz gerekirse, iOS mobil işletim sistemine sahip cihazlar arasında iPad iş dünyasında, ’ a göre daha çok kullanılıyor. iOS’ un bu başarısının haricinde Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’ yu göz önünde bulundurursak payını %11 arttırarak %36′ ya yükeltirken iOS ise %13 düşürerek % 43 e geriledi. Ayrıca raporda da görüldüğü gibi Windows Phone^un  Asya ve Kuzey Amerika’ da payı çok düşük olmasına rağmen; Avrupa,Orta Doğu ve Afrika’ da kendini ön plana çıkarıyor.

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

7 Yorumlar

 1. tşkler

 2. teşekkürler

 3. Teşekkürler

 4. Mükemmel

 5. accessories for samsung galaxy note i717

  You can certainly see your skills in the work you write.
  The arena hopes for more passionate writers such as you who are not afraid to mention how they believe.
  All the time go after your heart.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir