AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / iPad 5’in Tasarımı Nasıl Olacak

iPad 5’in Tasarımı Nasıl Olacak

 

Herkes nefeslerini tutmuş iPad’ ın yeni modelinin tanıtılma tarihini bekliyor. Peki bu tabletin tasarımı nasıl olacak? Söylentilere göre iPad 5 şimdiye kadar tasarlanan en ince iPad olacak. KGI Securities analisti Mingchi Kuo’ ya göre yeni nesil iPad dördüncü nesil iPad’ e göre %15 daha ince olacak ve bu incelik aynı zamanda ona % 25 hafiflik sağlayacak. Bu sayede yeni iPad’ in 500 gram olması bekleniyor. , retina ekran teknolojisini getirdiği üçüncü nesil tabletinde pil tüketimi yüzünden diğerlerine göre daha büyük pil kullanarak ağırlığını arttırmıştı. Ancak yeni çıkacak olan iPad’ de yeni bir pil teknolojisi kullanılması bekleniyor.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Steve Jobs Macbook Air modelini tanıtırken, laptopu bir zarfın içerisinden çıkardığı zaman izleyen katılımcılardan çığlıklar yükselmişti. ’ ın en önemli özelliği tasarım odaklı olmasıdır ve bugüne kadar da ürettiği her cihazın tasarımı zarifliği ve inceliğiyle kullanıcılarını hayran bırakmıştı. O halde iPad 5′ te de bir önceki modellere göre tasarımının daha da gelişmiş olmasını beklemek pek de yanlış olmaz.

 

 

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

6 Yorumlar

  1. şölen-de yalgın

    Paylaşım için teşekkürler

  2. tşkler

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir