AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / iPad İçin Twitter 5.0

iPad İçin Twitter 5.0

iPad için Twitter 5.0 numaralı güncellemesiyle artık kullanılabilir durumda.Peki eski sürüme göre ne değişiklikler geldi?
Yeni Twitter, ’da kullandığımız Twitter’in aynısı ancak daha büyüğü. Eski sürümdeki kaydırılabilir paneller artık yok. Aynı gibi, hem yatay hem de dikey görünümde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca App Store’ dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz mikro blog uygulaması da ayrı bir yenilik oldu iPad için. Profil sayfalarının yenilenmesiyle birlikte , performans iyileştirmeleri ve arayüz değişiklikleri de yapıldı.

Yeni Twitter’ i beğendiniz mi?

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

3 Yorumlar

  1. SERMİN ÖZDE

    bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  2. FATİH GÖRKE

    Mükemmel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir