AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / iPad İçin Twitter 5.0
rp_IMG_0576.png

iPad İçin Twitter 5.0

iPad için Twitter 5.0 numaralı güncellemesiyle artık kullanılabilir durumda.Peki eski sürüme göre ne değişiklikler geldi?
Yeni Twitter, iPhone’da kullandığımız Twitter’in aynısı ancak daha büyüğü. Eski sürümdeki kaydırılabilir paneller artık yok. Aynı iPhone gibi, hem yatay hem de dikey görünümde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca App Store’ dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz mikro blog uygulaması da ayrı bir yenilik oldu iPad için. Profil sayfalarının yenilenmesiyle birlikte , performans iyileştirmeleri ve arayüz değişiklikleri de yapıldı.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Yeni Twitter’ i beğendiniz mi?

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Türk Telekom, Avea, TTnet, Türk Telekom Yeni Logo, TTnet Yeni Logo, AveA Yeni Logo,

Avea ve TTNET markaları Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti

​Türkiye’nin en büyük marka birleşmesi gerçekleşti.  Türk Telekom, yeni logo ve yeni marka kimliği ile …

3 Yorumlar

  1. SERMİN ÖZDE

    bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  2. FATİH GÖRKE

    Mükemmel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir