AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / iPad İçin Twitter 5.0

iPad İçin Twitter 5.0

iPad için Twitter 5.0 numaralı güncellemesiyle artık kullanılabilir durumda.Peki eski sürüme göre ne değişiklikler geldi?
Yeni Twitter, ’da kullandığımız Twitter’in aynısı ancak daha büyüğü. Eski sürümdeki kaydırılabilir paneller artık yok. Aynı gibi, hem yatay hem de dikey görünümde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca App Store’ dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz mikro blog uygulaması da ayrı bir yenilik oldu iPad için. Profil sayfalarının yenilenmesiyle birlikte , performans iyileştirmeleri ve arayüz değişiklikleri de yapıldı.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Yeni Twitter’ i beğendiniz mi?

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

3 Yorumlar

  1. SERMİN ÖZDE

    bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  2. FATİH GÖRKE

    Mükemmel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir