AnaSayfa / Blog / iPhone İPad Destek / iPad Klavyeleri Görücüye Çıktı
öne cık

iPad Klavyeleri Görücüye Çıktı

, ilk ve öncelikli olarak bir tablettir; fakat iyi bir klavyeyle birlikte, ağır içerik oluşturmada kullanılabilir. Bunun için iyi bir fiziksel klavye gerekir. Üretimlere artık hız verilmeye başlanıyor. Bizde bu adımı inceleyelim.

Klavyelerin çoğu (bir tanesi hariç) ’i bir kılıf gibi kaplayarak görevini yerine getirir. Macbook Air gibi çalışan tablet isteyenler için ’i Macbook Air’e çeviren 2 tane klavye mevcuttur.

En küçük için klavyeler/kılıflar dahil, Mini sahipleri unutulmamıştır.

Logitech Ultrathin klavyeli kılıf

ipadklavye

Bu klavye birçok kılıf gibi ’i komple korumaz; fakat kırılabilir olan ekranını korur. Bu koleksiyondaki en ince ve hafif olan model, eşya çantanızda küçük bir yer kaplar.

Logitech Ultrahin Klavye bu koleksiyondaki bir çok model gibi hemen hemen tam boyutlu ve iPad için sağlam bir aksesuardır.

Ultrathin, Apple’ın Smart Cover’da olduğu gibi ,iPad’e manyetik bir menteşe ile bağlıdır.

Bu koleksiyondaki bütün klavyeler iPad’e bluetooth sayesinde bağlanır; fakat tüm bunlardan bir tanesi ekli olan Mini USB kablosu ile şarj olur.

Logitech Ultrathin klavyeli kılıf çalışmaya hazır

ipadklavye2

İşte burda iPad’in Ultrathin ile çalışamaya hazır bir fotoğrafı. iPad Ultrathin klavyenin üstüne manyetik olarak tutturulmuş bir şekilde rahatça uyar. iPad’i düşürmeden kolay bir şekilde ayırabilirsiniz.

Logitech Ultrathin klavyeli kılıf manyetik menteşesi

ipadklavye3

Ultrathin kapak iPad’e Apple’ın Smart Cover’da olduğu gibi manyetik bir menteşe ile bağlıdır . Birleşik haldeyken bir kitap gibi açılır ve klavye ile kullanım için kılıfından ayrılır.

Logitech Solar Yaprak Klavye

ipadklavye4

Standart folyo kapak kullanan iPad kullanıcıları için bu kapak elinden geleni yapmış denebilecek bir kapaktır. Bu kılıf iPad’i bir tarafta klavyeyi diğer tarafta tutan bir kılıftır. Bu koleksiyonda bu kılıfı diğerlerinden ayıran özellik ise şarj edilmeye ihtiyaç duymamasıdır. Kasasının üzerinde oda ışığından bile şarj edilebilme özelliği barındıran iki adet güneş paneli bulunmaktadır. Klavye dokunarak yazmak için gayet idealdir. Solar folyo iPad’i iki farklı açıyla yerleştirebilmeyi sağlar: Bunlar, standart yazım açısı ve özel bir medya izleme açısıdır. İkincisi kullanıldığı vakit iPad klavyenin en alt sırası hariç geri kalanını kapatır. Bu şekilde kullanıldığında klavyenin en alt sırası medyayı oynatma kontrolü olarak kullanılır.

Logitech Solar Yaprak Klavye Çalışmaya Hazır

ipadklavye5

Bu da Solar Folio’nun standart yazım pozisyonu. Sekmeler görüş konumunda olduğunda da özel manteyik özelliği sayesinde Folio ipad e bağlanabilir. Folio kapağı açılıp kapandığı zaman iPad de otomatik olarak sırasıyla açılıp kapanır.

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/wp-content/uploads/2013/03/ogzhndgn.jpg[/author_image] [author_info] vBulletin Uzmanı – Teknoloji Sever – Birazda Editor 🙂

 

Facebook Takip Et—————Twitter Takip Et[/author_info]

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

Whatsapp iOS, Windows Phone ve Android işletim sistemli cihazlar için WhatsApp Görüntülü Arama özelliği getirdi. WhatsApp Görüntülü …

7 Yorumlar

  1. pıtırcık eti

    Teşekkürler

  2. Paylaşım için teşekkürler

  3. Mehmet Soysert

    Paylaşım için teşekkürler. iPad klavyesi konusunda benimde bir tavsiyem olacak. Kendim aldım kullanıyorum ve çok memnunum size de tavsiye ederim *******

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir