AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / iPad Mini 2 ‘ den İlk Görüntüler
iPad Mini 2 ' den İlk Görüntüler

iPad Mini 2 ‘ den İlk Görüntüler

2013 yılılna hızlı bir giriş yapan Apple, daha iPad Mini ‘ nin yeni çıkmasını umursamadan yeni bir iPad Mini üzerinde çalıştığı yönündeki iddiaları yeniden gündeme taşıdı çünkü bu kez görüntüler ortaya çıktı. iPad Mini adından da anlaşılacağı gibi iPad’ in minik bir versiyonu ve bu minikliği sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Fakat tek bir olumsuz yanı vardı ki o da ekran çözünürlüğünün düşük olmasıydı. Bu nedenle de satış oranlarının çok yüksek olduğunu söyleyemeyiz. Bu nedenden dolayı aslında Apple ‘ ın  daha donanımlı bir iPad Mini tasarlaması zaten şart olmuş.  Eğer iPad Mini 2 ‘ ye ait olduğu söylenen ekran görüntülerinin gerçek olduğunu düşünecek olursak, biraz özelliklerine değinelim. Bu yeni modelin arka kapağının eskisine göre kalın olduğu dikkatimizi çekti bu nedenle de acaba yeni modelde Retine ekrana mı geçecekler diye düşünmeden edemedik. Tasarım olarak bakacak olursak ise iPad Mini her Apple ürünü gibi 2 renk seçeneğine sahip olacak, ancak arkasındaki Apple logosunda renk çeşitleri olacağa benziyor. Bu da kullanıcıların çok hoşuna gidebilecek bir yenilik olmuş. Gelelim görüntülere :

iPad Mini 2 ' den ilk görüntüler

 

 

 

iPad Mini 2 ' den ilk görüntüler

 

 

 

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

6 Yorumlar

  1. tşkler

  2. tuğberk merve

    teşekkürler

  3. şükriye cumhur

    Paylaşım için teşekkürler

  4. sahil verdinaz

    tşkler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir