AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / iPad Mini 2 ‘ den İlk Görüntüler

iPad Mini 2 ‘ den İlk Görüntüler

2013 yılılna hızlı bir giriş yapan , daha Mini ‘ nin yeni çıkmasını umursamadan yeni bir Mini üzerinde çalıştığı yönündeki iddiaları yeniden gündeme taşıdı çünkü bu kez görüntüler ortaya çıktı. Mini adından da anlaşılacağı gibi ’ in minik bir versiyonu ve bu minikliği sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Fakat tek bir olumsuz yanı vardı ki o da ekran çözünürlüğünün düşük olmasıydı. Bu nedenle de satış oranlarının çok yüksek olduğunu söyleyemeyiz. Bu nedenden dolayı aslında ‘ ın  daha donanımlı bir Mini tasarlaması zaten şart olmuş.  Eğer Mini 2 ‘ ye ait olduğu söylenen ekran görüntülerinin gerçek olduğunu düşünecek olursak, biraz özelliklerine değinelim. Bu yeni modelin arka kapağının eskisine göre kalın olduğu dikkatimizi çekti bu nedenle de acaba yeni modelde Retine ekrana mı geçecekler diye düşünmeden edemedik. Tasarım olarak bakacak olursak ise Mini her ürünü gibi 2 renk seçeneğine sahip olacak, ancak arkasındaki logosunda renk çeşitleri olacağa benziyor. Bu da kullanıcıların çok hoşuna gidebilecek bir yenilik olmuş. Gelelim görüntülere :

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

iPad Mini 2 ' den ilk görüntüler

 

 

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

iPad Mini 2 ' den ilk görüntüler

 

 

 

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

6 Yorumlar

  1. tşkler

  2. tuğberk merve

    teşekkürler

  3. şükriye cumhur

    Paylaşım için teşekkürler

  4. sahil verdinaz

    tşkler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir