AnaSayfa / Blog / iPhone İPad Destek / iPhone 5 Düşürme Testi
Gorseli Olmayan Makaleler

iPhone 5 Düşürme Testi

Merakla beklenen ile tüm gözler bu cihaza çevrildi. Sorunlu harita uygulaması bir kenarda dursun bakalım düşürme testinden başarıyla ayrılabilecek mi.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

′in karşısında ezeli rakibi Galaxy S3 bulunuyor. Dayanıklılık testine konuk olan bu cihazlar bakalım nasıl sonuçlar elde edecek.

Video Açılmazsa F5 Tuşna Basın

Farklı yüksekliklerden yere bırakılan telefonlar her seferinde daha yukarıdan yere bırakılıyor. Testin her aşamasında ekranını sağlam tutmayı başarıyor. Fakat aynı şeyi Galaxy S3 için söylemek çok zor. ′in de çok çok sağlam kaldığını söylemek zor zira yüksekten düşen bir telefon için kimse böyle bir şeyi beklemez fakat ′in aldığı zararlar daha çok kozmetik. Bir başka deyişle cihazın çalışmasına etki edecek türden zararlar değil. Bize göre ′in tasarımındaki en olumlu gelişme cihazın arka kaplamasının alüminyumdan yapılmış olması. Daha önceleri iPhone 4 ve 4S’te kullanılan arka cam yüzeyler düşme durumunda zarar görmeye daha yatkındı.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

Whatsapp iOS, Windows Phone ve Android işletim sistemli cihazlar için WhatsApp Görüntülü Arama özelliği getirdi. WhatsApp Görüntülü …

Bir Yorum

  1. oğuzhan Doğan

    Zenginligin gözü kör olsun 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir