AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / iPhone 5′ e Sıradışı Testler
iPhone-5 Siradisi Testler

iPhone 5′ e Sıradışı Testler

iPhone 5′ in Youtube düşen videoları, mobil cihazların sağlamlık testlerinin en sıradışı olanlarıydı. Teknoloji sitelerinin analistleri tarafından fırında 200 derece pişirilmekten tutun akvaryuma sokulmaya kadar her türlü ekstrem testlerden geçirilen iPhone 5, en ağır sağlamlık testlerine maruz kalan mobil cihaz unvanını kazanmış oldu. Bu testlerin en ilginci ise Richard Ryan adlı bir YouTube kullanıcısının keskin nişancı tüfeğiyle telefonu vurması oldu. Ryan’ ın en büyük hobisinin nesneleri ağır silahla vurmak olduğu RatedRR kullanıcı adıyla yüklediği onlarca videodan da anlaşılabilir. Ryan Nisan ayında iPhone 5 paneli almış ve 50 kalibrelik bir keskin nişancı tüfeğiyle onu test ediyor. Marudai kurşun geçirmez zırha sahip olan iki kilogram ağırlığındaki iPhone paneli metrelerce uçuyor aynı zamanda platform darmadağın oluyor ama panel tek parça halinde kalıyor.

İşte videosu :

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

15 Yorumlar

 1. işte ben buna bilgi derim

 2. UYGAR BURÇİN

  iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

 3. Mükemmel

 4. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

 5. MARAL ATİLLA

  Paylaşım için teşekkürler

 6. MELODİ ATINÇ

  Faydalı bir bilgi

 7. FİKRİ ARDIÇ

  Faydalı bir bilgi

 8. işte ben buna bilgi derim

 9. Paylaşım için teşekkürler

 10. işte ben buna bilgi derim

 11. EŞREF ÖZBERK

  Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir