AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / iPhone 5′ e Sıradışı Testler

iPhone 5′ e Sıradışı Testler

′ in Youtube düşen videoları, mobil cihazların sağlamlık testlerinin en sıradışı olanlarıydı. Teknoloji sitelerinin analistleri tarafından fırında 200 derece pişirilmekten tutun akvaryuma sokulmaya kadar her türlü ekstrem testlerden geçirilen , en ağır sağlamlık testlerine maruz kalan mobil cihaz unvanını kazanmış oldu. Bu testlerin en ilginci ise Richard Ryan adlı bir YouTube kullanıcısının keskin nişancı tüfeğiyle telefonu vurması oldu. Ryan’ ın en büyük hobisinin nesneleri ağır silahla vurmak olduğu RatedRR kullanıcı adıyla yüklediği onlarca videodan da anlaşılabilir. Ryan Nisan ayında paneli almış ve 50 kalibrelik bir keskin nişancı tüfeğiyle onu test ediyor. Marudai kurşun geçirmez zırha sahip olan iki kilogram ağırlığındaki paneli metrelerce uçuyor aynı zamanda platform darmadağın oluyor ama panel tek parça halinde kalıyor.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

İşte videosu :

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

15 Yorumlar

 1. işte ben buna bilgi derim

 2. UYGAR BURÇİN

  iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

 3. Mükemmel

 4. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

 5. MARAL ATİLLA

  Paylaşım için teşekkürler

 6. MELODİ ATINÇ

  Faydalı bir bilgi

 7. FİKRİ ARDIÇ

  Faydalı bir bilgi

 8. işte ben buna bilgi derim

 9. Paylaşım için teşekkürler

 10. işte ben buna bilgi derim

 11. EŞREF ÖZBERK

  Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir