AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / iPhone 5 ‘ Ten Önce Kapları Piyasada

iPhone 5 ‘ Ten Önce Kapları Piyasada

Kısa bir süre önce piyasaya sunulan Apple’ ın yeni gözdesi 5, yurtdışından insanların alıp cebinde getirmesi ile birlikte gerek Vatan Computer olsun gerek Teknosa olsun, teknolojik cihazların satıldığı yerlerde piyasaya çıktı. Ancak garanti kapsamında olmadığından dolayı bu fiyatı 3.000 tl ‘ ye yakın olan telefonu daha pek fazla kişi kullanma fırsatı bulamadı. Tüm severler heycanla distribütorlere 5 ‘ in gelmesini  beklerken 5 için kaplar üretilmeye başlandı bile.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

2 Yorumlar

  1. Aksesuar konusunda iPhone için çok güzel tasarımlar yapılıyor.

    Ama benim anlamadığım bir şey var. İnsanlar ince telefon ister sonra bir kapak alır telefon kendi kalınlığının iki katına çıkar. 🙂 Ama buna hiç önem vermez. Olsun iPhone 5 kapağım var 🙂

  2. Çizilmesin diye kap kullanıyor genelde insanlaar , şahsen ben de kullanıyorum, tatlı duruyor 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir