AnaSayfa / Blog / iPhone İPad Destek / iPhone 6’nın Tanıtım ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

iPhone 6’nın Tanıtım ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

6’nın Tanıtım ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Apple’ın son ve yeni modeli uzun süredir beklenen 6’nın tanıtım ve piyasaya satış tarihi nihayet belli oldu.Bu haber uzun süredir kullanıcılarının heyecanla bekleyişine son vermese de en azından uzun süredir devam eden spekülatif haberlere son verecek nitelikte.  6’nın üretimi için işçi alımı yapan Apple’ın hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken Alman taşıyıcı Deutsche Telekom ve Çin’den gelen haberlere göre 6, 19 Eylül’de tanıtılacak ve en geç Eylül ayı sonuna kadar da satışa sunulacak. 6’nın tanıtımından bir ay sonra ise tüm dünyaya satışa sunulacağı gelen haberler arasında. 4,7 inç boyutta ve 32 GB 6, 850 dolar’dan satışa sunulacak, 64 GB’lık 6 ise yaklaşık 1110$’dan Akıllı telefon severler ile buluşacak.Bu fiyatlamanın ülkemizde 32 GB’lık 6’nın 2699TL’den 64 GB’lık modelin ise 3099TL’den satışa sunulması şeklinde olması bekleniyor.Bakalım bunca zamandır merakla beklediğimiz 6 beklentilerimizi karşılayacak mı,yoksa tam bir hayal kırıklığı mı yaratacak kuşkusuz Eylül ayını kullanıcılar iple çekecek.

 

Hakkında Musa Erdem

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

Whatsapp iOS, Windows Phone ve Android işletim sistemli cihazlar için WhatsApp Görüntülü Arama özelliği getirdi. WhatsApp Görüntülü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir