iPhone Arama Yönlendirme Ayarları Nasıl Yapılır | iPhone İPad Destek

iPhone Arama Yönlendirme Nasıl Yapılır

iPhone’larda Arama Yönlendirme, Arama Bekletme, Numara Gizleme Ayarlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz. Şimdi Arama Yönlendirme ayarlarının nasıl yapıldığını görsel olarak anlatmaya çalışacağım.

-

-

1.  Menü / Ayarlar / Telefon

-

-

2-) Arama Yönlendirme

-

-

3-) Ok işaretinin gösterdiği kısıma dokunarak açalım.

-

-

4-) Yönlendirilecek numarayı yazalım.

-

-

5-) Siyah ok işaretinin gösterdiği kısıma dokunarak geri gidelim.

-

-

6-) Yönlendirme başarıyla tamamlandığında ekranın üst tarafında yönlendirme işareti belirecektir.

-

-

Nasıl Yapılır Öğrendik.

-

-

-

İşlem yaptırmak ve bilgi almak için 11820 Teknoloji Destek Hattı ile görüşebilirsiniz.

-

-

-

-

Bu sitede paylaşılan bilgiler KAYNAK GÖSTERMEKSİZİN herhangi bir şekilde paylaşılması yasaktır. Aksi paylaşımlarda karşılaşmamız dahilinde yasal süreç başlatılır. Sayfada yazan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ' nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.

-

 

Bir önceki yazımız olan Google Play Ücretli Uygulama İade Etme Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz .

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>