AnaSayfa / Blog / iPhone İPad Destek / iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu
Im Jack Oyunu

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile ilgili bilgi aktarmaya çalışacağım.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

iOS için geliştirilen bu oyun hem Türkiye’de hem de dünya AppStore’larında oldukça başarılı oldu. Bu başarıyı şöyle özetleyebiliriz. Kasım başında yayına girerek kısa sürede 200bin    / kullanıcısı tarafından indirilmeye layık görüldü.

Im Jack

Oyunumuz tamamen Türk yapımıdır ancak dili tüm dünyaya hitap etmek istediğimiz için İngilizcedir.

Oyun koşu oyunu olmak ile birlikte diğer koşu oyunlarından farkı görev mantığının olmasıdır. Toplamda 4 bölüm, her bir bölümde artan görevler mevcut ki 145 görev var. Topladığınız altınlar ile karakterin yükseltmelerini yapabilir, ekstra bonus özellikleri alabilirsiniz.

Oyun, kahramanı Jack’i, mistik bir adada, kötülükleri ortaya çıkaran elması alması sonucunda bir dizi maceralar girmesiyle başlıyor. Jack’i Elması alması sonucunda kendisini kovalayan kötülükten kaçmakla birlikte bu kaçış esnasında da bazı görevleri yerine getirmesi için gerekli olan altınları toplaması gerekiyor. Bu görevleri yerine getirmek için baya hırslı olmanız gerekiyor.

En büyük amaç, Topladığı bu altınlar karşılığı da bazı karakter özelliklerini yükseltmek ve bölümleri başarı ile tamamlamaktır.

Oyunun adının I’m Jack olması sadece Jack karakteri ile oynayacağınız anlamına gelmiyor. Oyunda ayrıca Jessica ve Sam karakterleride bulunmakta. Oyun ilerledikçe karakterinizi yavaş yavaş geliştirmek tamamen sizin elinizde.

Im Jack Oyunu Jack Karakteri  Im Jack Oyunu Jessica Karakteri

Im Jack Oyunu Sam Karakteri

Oyun;  3GS, 4, 4S, 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve ile uyumludur. iOS 4.3 veya üst sürümünü gerektirir.

Im Jack Oyunu İndir

zanox affiliate app store

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

Whatsapp iOS, Windows Phone ve Android işletim sistemli cihazlar için WhatsApp Görüntülü Arama özelliği getirdi. WhatsApp Görüntülü …

Bir Yorum

  1. işte sonunda türklerden beklenen atak gerçekleşti. paylaşım için tşk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir