AnaSayfa / Blog / iPhone İPad Destek / iPhone Yeni Sesi iLe Geliyor

iPhone Yeni Sesi iLe Geliyor

’nun sesini 13 desibele çıkartan borazan!

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve SmartTV ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

       

Horn Stand ile artık komşuların müzik sesini duymama gibi bir lüksleri olmayacak. Borazanı hiçbir enerjiye ihtiyaç duymadan telefonunuzun sesini 13 desibele kadar çıkartacak siz de müziğin keyfini doyasıya çıkartabileceksiniz.

iphone ses2

Eski tarihlerde hayvan boynuzlarında yapılmış olan borazanlardan ilham alınarak üretilmiş olan Horn Stand hiçbir metal aksama sahip olmadan ve dışarıdan herhangi bir elektriğe ihtiyaç duymadan çalışmaktadır. Borazanı silikondan yapılmış olup telefonun sesinin çıktığı alt kısmına yerleştirilir, tüm sesler aynı yerde toplanarak birlikten güç doğar nidaları ile 13 desibele kadar çıkar.
Horn Stand siz telefonunuzda yüksek seste müzik dinlerken aynı zamanda stand görevi görerek telefonunuzu tutacaktır. Borazanı telefona takılıyken aynı zamanda şarj olmasına da olanak tanımaktadır böylece müzik dinlerken şarj bitme sıkıntısı yaşamayacaksınız.
x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

iPhone Horn Stand yıkanılabilir ve toza kire karşı dayanıklıdır. iPhone 4/4S için uyumludur.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

Whatsapp iOS, Windows Phone ve Android işletim sistemli cihazlar için WhatsApp Görüntülü Arama özelliği getirdi. WhatsApp Görüntülü …

6 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. Paylaşım için teşekkürler

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. Paylaşım için teşekkürler

  5. Faydalı bir bilgi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir