AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / İTU’ de 5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi
5.bilişim teknolojileri zirvesi, bilişim teknolojileri zirvesi, btz, itu, itu bilisim, itu işletme kulunü
5.bilişim teknolojileri zirvesi, bilişim teknolojileri zirvesi, btz, itu, itu bilisim, itu işletme kulunü

İTU’ de 5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi

4 yıldır gerçekleştiren Bilişim Teknolojileri Zirvesi‘nin 5.si bu yıl 7-8 Aralık’ ta İstanbul Teknik Üniversitesi’ nin Maçka kampüsünde gerçekleştirilecek. BTZ boyunca internet sektöründen firma temsilcileri ve bilişim dünyasının önde gelen isimleri tarafından verilecek seminerlerde; internet, dijital pazarlama, mobil teknolojilerin geleceği ve kullanım alanları, sosyal medya, bilişim sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, e-ticaret, en stratejik güç olarak ‘bilgi’ gibi birçok konu ele alınacak ve katılımcılar internet sektörünün dinamikleri konusunda birinci ağızdan bilgi edinme imkanı bulacaktır.  Birçok ünlü ismin konuk olacağı BTZ ‘ nin bu yılki programı şu şekilde :

 

Workshoplar

Etkinliğin gerçekleşeceği İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde eş zamanlı olarak farklı konferans salonlarında workshoplar düzenlenecektir. BTZ kapsamında 7 ve 8 Aralık tarihlerinde katılımcılar tercih ettikleri workshopa katılabileceklerdir. Çalıştaylar iki gün boyunca internet sektörünün öne çıkan konuları hakkında, uzman isimler tarafından gerçekleştirilecektir. 2 gün boyunca gerçekleşecek workshoplar aracılığıyla konuşmacılar ve katılımcılar arasında bilgi ve fikir aktarımı etkin bir şekilde sağlanacaktır.

Konuşmacı olarak yer alacak isimler, facebook.com/BTZirvesi sayfasından ve www.btz.org.tr üzerinden açıklanmaya devam ediyor.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Yorum

  1. fatih boran berber

    Güzel bir etkinliğe benziyor.

    Bu tür etkinliklerin en temel özelliği networking(tanışma) oluyor. Gelecekte bulunmak istediğiniz pozisyonda olan kişilerle tanışıp, onların tecrübelerinden kısa da olsa faydalanma şansı yakalıyorsunuz.

    Bazı şanslı kişilerde, burada yakaladıkları tanışma fırsatları ile iş ortaklıkları sağlayabiliyorlar.

    Sadece gidip izlemek için fazla masraflı olabilir. Gerçekten katılımcı olunacaksa tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir