AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Kaçırmamanız Gereken 5 Harika iPhone Uygulaması
Gorseli Olmayan Makaleler

Kaçırmamanız Gereken 5 Harika iPhone Uygulaması

Bugün sizler için 5 harika uygulama seçtim, her birini indirmenizi tavsiye ederim.

1)Hoccer 

Hoccer dosyalarınızı , müziklerinizi, resimlerinizi paylaşabileceğiniz en eğlenceli programdır.İki tip paylaşım şekli sunar :

Frizbi fırlatırmışcasına telefonunuzu ileri doğru haraket ettirdiğinizde,karşıdaki kişi de telefonunu dik tutarak fırlattığınız dosyayı yakalabiliyor.Oldukça eğlenceli olan bu yöntem benim favorim.

İkinci yöntemi ise ;

Bir telefondaki dosyayı diğer telefona elinizle sürükleyerek geçirdiğiniz yöntem.Klasik dosya paylaşımlarına göre oldukça farklı olan bu uygulama gerçekten de çok yaratıcı.

 

2)Magic Jack-Talk Free 

Magic Jack sayesinde ABD ve Canada numaralarını internet üzerinden ücretsiz arayabilirsiniz.Tek yapmanız gereken numarayı tuşlamak ve aramak !

Magic Jack ‘i ilk açtığınızda size üç seçenek sunan bir sayfa açılacak, o sayfada en alttaki seçeneğe tıkladığınızda, hiç bir hesap oluşturmadan direk arama yapabiliyorsunuz.

3)Google Chrome 

Google Chrome, Safari’den çok daha hızlı ve kullanışlı bir mobil tarayıcıdır.

4)Pose

Pose, kişiye özel ücretsiz bir moda dergisidir. Uygulama Ingilizcedir.Size moda ve güzellik uzmanlarını kişiselleştiren bir test ile kapılarını açıyor, onların orjinal stillerinin özel fotoğraflarına erişim olanağı sağlıyor.İsterseniz siz de kendi koleksiyonunuzu oluşturarak bir alışveriş listesi hazırlayabilir , Pose’den satın bile alabilirsiniz.

 

 

5)Adobe Reader 

Adobe Reader, PDF dökümanlarınızı açabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Mailinize gelen dosyaları, internetteki dosyaları ya da kendi PDF dosyalarınızı Adobe Reader ile kolayca görünteleyebilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir