AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Microsoft 8 Pro İçeren Surface Tablet Fiyatları
Microsoft 8 Pro Yüklü Surface Tablet Fiyatları

Microsoft 8 Pro İçeren Surface Tablet Fiyatları

 

Microsoft 2 yıllık sessizliğinin ardından Microsoft Surface tablet ile Ağustos ayında muhteşem bir tabletle tekrar ortaya çıkmıştı. Surface isimli bu tabletin iki versiyonu bulunuyordu.Bunlardan biri Windows 8’in tablet için üretilmiş olan mobil versiyonlusu ,diğeri ise ;Professional bursa vip escort Edition olan ve Windows 8’in masaüstü versiyonlusu. 29 Kasım günü Microsoft, Windows 8 Pro yüklü Surface modellerinin çıkış tarihini ve fiyatlarını açıkladı. Duyuruya göre 64GB Micrsosoft Surface tablet 899 Dolar, 128 GB Surface ise 999 Dolar’ dan satılacak. Piyasaya çıkış tarihinin ise Ocak ayı olduğu söylendi.

 

Microsoft Surface Tablet’ in tüm özelliklerini aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

http://www.teknolojidedestek.com/microsoft-surface-tablet-2/

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir