AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Microsoft 8 Pro İçeren Surface Tablet Fiyatları

Microsoft 8 Pro İçeren Surface Tablet Fiyatları

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

2 yıllık sessizliğinin ardından Surface tablet ile Ağustos ayında muhteşem bir tabletle tekrar ortaya çıkmıştı. Surface isimli bu tabletin iki versiyonu bulunuyordu.Bunlardan biri Windows 8’in tablet için üretilmiş olan mobil versiyonlusu ,diğeri ise ;Professional bursa vip escort Edition olan ve Windows 8’in masaüstü versiyonlusu. 29 Kasım günü , Windows 8 Pro yüklü Surface modellerinin çıkış tarihini ve fiyatlarını açıkladı. Duyuruya göre 64GB Micrsosoft Surface tablet 899 Dolar, 128 GB Surface ise 999 Dolar’ dan satılacak. Piyasaya çıkış tarihinin ise Ocak ayı olduğu söylendi.

 

Surface Tablet’ in tüm özelliklerini aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

http://www.teknolojidedestek.com/microsoft-surface-tablet-2/

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir