AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Microsoft’ a Dava Açıldı

Microsoft’ a Dava Açıldı

 

“CD’ yi yedim, üstünde yemeyin yazmıyordu.” “Kedimi çamaşır makinasına attım, atmayın yazmıyordu.” Bunlar Amerika’ daki şirketlere dava açılmasının nedenlerinden bazıları. Yeni bir yaşanan ama bu sefer gerçekçi bir olay ise; ABD’ nin California eyaletinde yaşayan Andrew Sokolowski, avukat oldığu için tüketici haklarıyla ilgili herşeyi fazlasyla biliyor. Microsoft’ un geçtiğimiz günlerde piyasaya sunduğu yeni tableti Surface ‘ ın RT versyionunun, 16 GB’ ı sistem tarafından kullanıldığı ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine 32GB’ lik tabletin sadece 16GB’ ına müdahele edebilen Sokolowski, bunun üzerine Microsoft’ a dava açtı. Avukat Sokolowski’ nin savunduğu şey ise Microsoft’ un insanları yanıltan reklamı.  Microsoft’ tan hala bir cevap gelmedi.

 

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

3 Yorumlar

  1. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  2. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir