AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Microsoft’ a Dava Açıldı

Microsoft’ a Dava Açıldı

 

“CD’ yi yedim, üstünde yemeyin yazmıyordu.” “Kedimi çamaşır makinasına attım, atmayın yazmıyordu.” Bunlar Amerika’ daki şirketlere dava açılmasının nedenlerinden bazıları. Yeni bir yaşanan ama bu sefer gerçekçi bir olay ise; ABD’ nin California eyaletinde yaşayan Andrew Sokolowski, avukat oldığu için tüketici haklarıyla ilgili herşeyi fazlasyla biliyor. Microsoft’ un geçtiğimiz günlerde piyasaya sunduğu yeni tableti Surface ‘ ın RT versyionunun, 16 GB’ ı sistem tarafından kullanıldığı ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine 32GB’ lik tabletin sadece 16GB’ ına müdahele edebilen Sokolowski, bunun üzerine Microsoft’ a dava açtı. Avukat Sokolowski’ nin savunduğu şey ise Microsoft’ un insanları yanıltan reklamı.  Microsoft’ tan hala bir cevap gelmedi.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

3 Yorumlar

  1. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  2. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir