AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Microsoft Surface Tablet
Hem ön hem de arka kameraya sahip

Microsoft Surface Tablet

2 yıllık sessizliğinin ardından , tablet piyasasına olağanüstü bir ürünle çıkmayı planlıyor.İşte Micrososoft’un yıllardır üzerinde çalıştığı,ancak bir türlü piyasaya sunulamayan tableti Surface!

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

Microsoft Surface Tablet

Tablet piyasasında çok büyük bir etki uyandıracak olan bu tabletin iki versiyonu mevcut bulunmaktadır.Bunlardan biri Windows 8’in tablet için üretilmiş olan mobil versiyonlusu ile çalışacak,diğeri ise;professional edition olan ve Windows 8’in masaüstü versiyonu ile çalışacak.Tablet kullanıcılarının tüm şikayetleri son buluyor! Çünkü ’un yarattığı bu devrim ile iş yapmak için ihtiyaç duyduğunuz herşeyi çantanızda taşıyabileceksiniz.Güçlü donanım özelliklerine sahip olacak olan bu ürün bilgisayar görevi görebileceği için hem küçük boyutuyla hem de işlevselliği ile günlük yaşamımızda çok büyük kolaylıklar sağlayacak.

 

Surface'nin bu renkli ekranı dikkatleri çekiyor.     Başlangıç ekranında bir programlar listesi bulunuyor.İstediğiniz programı açmak için renkli kutucukların üzerine dokunmanız ve parmağınızı sağa doğru kaydırmanız gerekiyor.Böylelikle liste büyüyor.

   Surface arkadan görünüm

9,3mm olmasıyla ise hem estetik açıdan ön plana çıkıyor hem de bu incelik sayesinde taşınabilirliği daha da kolaylaşıyor.

Surface tabletle birlikte gelen,kılıfının içine gömülü bu "Touch Cover" dediğimiz klavyenin bir çok farklı renk seçeneği var.Surface tabletle birlikte kılıfının içine gömülü “Touch Cover” dediğimiz bir klavye geliyor.Touch coverların bir çok farklı renk seçeneği var.Böylelikle  , tabletinizi kendi stilinize  uygun hale getirme imkanı da sunmuş oluyor.

Hem ön hem de arka kameraya sahip Hem ön hem de arka kamera bulundurmasıyla da fotoğraf çekimlerinde işimizi kolaylaştıracağına eminim.

Tablet kullanıcıları içn en önemli şey hızlı bir internet bağlantısı ve Windows 8 için yapılan testlere göre bu konuda gerçekten başarılı gözüküyor.Contacts uygulaması sayesinde de ,Twitter,LinkedIn ve Google+ ‘ daki arkadaşlarınızı listeleme imkanı sağlıyor.Windows 8’in getirdiği özellikler düşünüldüğünde Surface rakiplerini zorlayacak gibi gözüküyor desek yanlış olmaz heralde.Yine de teknik detaylardan bahsetmek için henüz erken.

Surface önden görünüm Ancak bu tabletin sadece duyurusu yapıldığı için çıkış tarihi kesin değil.

 

Surface Tanıtım Videosu

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

4 Yorumlar

 1. Mükemmel
  internet destek

 2. Mükemmel
  modem kurulumları

 3. teşekkürler
  modem kurulumları

 4. BESTENİGAR ÖRS

  Mükemmel
  internet destek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir