AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Oblio Navigasyon Güncelleme

Oblio Navigasyon Güncelleme

 

Oblio Navigasyon güncellemesi nasıl yapılır ?

OBLİO NAVİGASYONUMU NASIL GÜNCELLERİM ?

Bilgisayarınızdan www.naviextras.com ‘ a giriniz anasayfada Ücretsiz Güncellemeler Edinin bölümüne giriniz.Bu bölümde eğer NavieEtras’ da üyeliğiniz var ise kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz,üye değilseniz yeni üyelik alınız.Açılan sayfada ürünün markasını çıkan listeden bulunuz,açılan alt listede modelini seçiniz.Site üzerindeki talimatları takip ederek istenilen güncellemeyi navigasyonunuza uygulayabilirsiniz.

NAVİGASYONUMDAN SES GELMİYOR ?

Harıta kapalı iken navigasyonun ayarlar bölümüne giriniz, daha sonra FM ayarlarına tıklayınız.<

Açılan sayfada FM modunu pasif duruma getiriniz sorununuz çözülecektir.

NAVİGASYONUM AÇILMIYOR ?

Navigasyon eğer açılmıyor ise araç dışında ürünü şarj edebileceğiniz USB sarj cihazı edininiz (5v – 2a) en az 2 saat boyunca ürünü şarj ediniz ve tekrar deneyiniz.Sorununuz devam ederse servis yada satıcınıza başvurunuz.

NAVİGASYONUM GPS E BAĞLANMİYOR?

GPS ile bağlantı kurulamaması durumunda cihazı açık alanda GPS bağlantısı kurmayı deneyiniz.Eğer bağlantı sorununuz devam eder ise servis yada satıcınıza başvurunuz.

Araç İçi Navigasyonlarda SD Kart Güncellemesi Nasıl Yapılır?

SD kartınıza güncelleme yapmak için öncelikle www.naviextras.com adlı siteye girmeli bu siteden kullanıcı adı ve şifre alarak üyelik oluşturmalısınız. Daha sonra aynı adlı siteden Toolbox programını indirmeli ve çalıştırmalısınız. Toolbox programını çalıştırmanızın ardından SD kartınızı bilgisayarınıza takmalı, cihaz bağlandı yazısını görmenizin ardından almış olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile Toolbox programında oturum açtıktan sonra programın sol tarafında belirecek olan “Güncellemelerim” kısmından son güncel haritamızı indirebilirsiniz.

Cihazımı Açtığımda Ekranımda Bir “+”İşareti belirdi Ne Yapmalıyım?

Ekranda beliren + işareti cihazınızda kalibrasyon yapma ihtiyacınızın olduğunu göstermektedir. Kalibrasyon için ekranda beliren “+” işaretlerinin tam ortasına, cihazınızın kendi kalemi ile bu işaretler yok olana kadar dokunmanız gerekmektedir.İşaretlere dokunurken bu işaretler ekranın belirli yerlerinde belirecektir. En son karşınıza beyaz ekran belirdikten sonra ekranın herhangi bir yerine dokunduğunuzda cihazınızın kalibrasyon ayarı yapılmış olacaktır.

Başka Ülke Haritalarını Nasıl Yükleyebiliriz?

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Diğer ülke haritalarını yükleyebilmek için eğer daha önceden bir üyelik oluşturmamış iseniz; www.naviextras.com adlı siteye girerek bir kullanıcı adı ve şifre aldıktan sonra aynı adlı siteden Toolbox programını yüklemeniz gerekmektedir.Toolbox programını çalıştırdıktan sonra cihazınızı yadaSd kartınızı bilgisayara bağladıktan sonra Toolbox programında “Haritalar ve Fazlası” Bölümünden Dilediğiniz ülke haritasını satın alabilirisiniz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir