AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Parmak Fareler Yolda

Parmak Fareler Yolda

Bilgisayarın değişim sürecinde tanıştığımız ve uzun yıllardır kullandığımız fareler, daha da gelişiyor. Küçük kontrolörümüz daha da ufalıyor, parmaklara yüzük oluyor.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Ardımızda bıraktığımız CES 2013 teknoloji fuarında büyük ve tanınmış isimlerin yeni mucizeleriyle tanışmakla kalmadık, ilginç teknolojik çözümleri de görmüş olduk. Genious adlı şirket tarafından üretilen iki yeni fare, alıştığımız avuç içi örneklerine göre oldukça ilginç ve bir o kadar da kullanışlı.
yuzukfare1

Ring Presenter ve Ring Mouse 2 adlı “parmak fare”ler adlarından da belli olduğu gibi birer yüzük şeklinde. İki ürün de OS X ve Windows sürümlerini desteklerken, 2.4GHz kablosuz USB bağlantısı kullanıyor. Yaklaşık 3 metrelik uzaklıkta dahi çalışan farelerden Ring Mouse 2 bildiğimiz standart özelliklere sahipken, büyük abisi çok daha gelişmiş seçeneklere sahip. Sol,sağ, orta butonlar, dört yönlü kaydırma ve çekme tuşlarına da sahip olan Ring Presenter, 1000dpi hassasiyet gücü ile öne çıkıyor.

yuzukfare2

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Yakında piyasaya çıkması beklenen yüzük fareler yaklaşık olarak 50 dolar veya üstünde bir fiyata alıcı arayacak.

Hakkında Oğuzhan Doğan

Teknoloji Uzmanı - vBulletin Expert - Nokia Uzmanı

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

3 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir