AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Parmak Fareler Yolda
yuzukfare2

Parmak Fareler Yolda

Bilgisayarın değişim sürecinde tanıştığımız ve uzun yıllardır kullandığımız fareler, daha da gelişiyor. Küçük kontrolörümüz daha da ufalıyor, parmaklara yüzük oluyor.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Ardımızda bıraktığımız CES 2013 teknoloji fuarında büyük ve tanınmış isimlerin yeni mucizeleriyle tanışmakla kalmadık, ilginç teknolojik çözümleri de görmüş olduk. Genious adlı şirket tarafından üretilen iki yeni fare, alıştığımız avuç içi örneklerine göre oldukça ilginç ve bir o kadar da kullanışlı.
yuzukfare1

Ring Presenter ve Ring Mouse 2 adlı “parmak fare”ler adlarından da belli olduğu gibi birer yüzük şeklinde. İki ürün de OS X ve Windows sürümlerini desteklerken, 2.4GHz kablosuz USB bağlantısı kullanıyor. Yaklaşık 3 metrelik uzaklıkta dahi çalışan farelerden Ring Mouse 2 bildiğimiz standart özelliklere sahipken, büyük abisi çok daha gelişmiş seçeneklere sahip. Sol,sağ, orta butonlar, dört yönlü kaydırma ve çekme tuşlarına da sahip olan Ring Presenter, 1000dpi hassasiyet gücü ile öne çıkıyor.

yuzukfare2

Yakında piyasaya çıkması beklenen yüzük fareler yaklaşık olarak 50 dolar veya üstünde bir fiyata alıcı arayacak.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

3 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir