PAYMO Mikro Ödeme | Güncel Haber

PAYMO Mikro Ödeme

’nun hizmet verdiği oyun firmaları arasında K2 Network (KnightOnline), GameForge, Zynga (Farmville, Mafia Wars), Stardoll gibi önde gelen oyuncular mevcut. Bu oyunlardan ürün/hizmet almak için yapmanız gereken tek şey butonuna tıklayıp telefon numaranızla işlem yapmaktır. Tamamen güvenilir bu sistem sayesinde, küçük tutarları öderken herhangi bir risk almazsınız. Bunun yanı sıra Mikro Ödeme diğer hatırı sayılır iş ortakları, Bill4Net, SMS Coin, 2Pay, Allopass ve Onebip gibi firmalar da Mikro Ödeme’yi tüm dünyada yaygınlaşır hale getirmekteler.

-

-

Mikro Ödeme ile ödeme yapabileceğiniz bazı yerler; Sanalika.com, tüm GameForge oyunları, badoo.com, tüm Zynga oyunları (Farmville, Mafia Wars,…), cikcik.com, TTnet oyun portali, gamesultan.com, gamyun.net, Aeria Games oyunları, rapidshare.com, hotfile.com, ceidot.com, yobombo.com, madeniyet.com, istanbulevlilik.com, randevum.com, arkadas.com, nasipse.com, chatcity.cc, sadeceask.com, imperiaonline.org, tr.gezegen.net, omerta.com, swon6.com, tasdix.com… Ayrıca Ciner Dergi grubunun dergi abonelikleri de Mikro Ödeme ile kolaylıkla yapılabilmektedir.

?

Mikro Ödeme, cep telefonu aracılığı ile tahsilat yapmaya olanak sağlayan servisimizdir. Kullanıcılar, ister ön ödemeli ister faturalı hat sahibi olsunlar, cep telefonları ile sadece bir onay SMS’i ile alışveriş yapabilmektedirler. Alışveriş bedeli, ön ödemeli hat sahiplerinin ön ödemeli hesaplarından düşerek, faturalı hat sahiplerinin faturalarına yansıtılarak tahsil edilecektir.

Genel Özellikler:

Mikro Ödeme’den Avea, Turkcell ve Vodafone hat sahipleri yararlanabilmektedirler. Her bir işlem, Turkcell ve Vodafone için 35 TL, Avea için 40 TL’lik üst limitle sınırlandırılmıştır. Mikro Ödeme servisleri sayesinde, tekil satışların yanında, haftalık, 15 günlük ve aylık abonelikler otomatik olarak gerçekleştirilebilir. Bu servisten yaralanabilmek için GSM abonelerinin hiçbir üyelik veya kayıt gerçekleştirmelerine gerek yoktur.
Detaylı bilgi için 11820 Teknoloji Destek Hattı

Komisyon oranları, satış yapılan ürün/servisin kategorisine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle info@mikro-odeme.com veya 0 (212) 286 27 18 no.lu telefondan veya Canlı Destek bölümümüzden temas kurunuz.

Üye İşyeri Olmak ve Tahsilata Hemen Başlamak İçin:

Hiçbir ücret ödemeden, 3 adımda üye işyeri olabilir ve mikro ödeme ile tahsilat yapabilirsiniz:

  1. Kayıt olun: Firmanızla ilgili bilgilerinizi girerek hemen kayıt olabilirsiniz.
  2. Sözleşmemizi imzalayın: Sizinle temas kurulup sözleşmemiz iletilecektir.
  3. Size en uygun metotla entegrasyon yapın: Farklı seçenekler arasından sizin sisteminize en uygun metotla entegrasyon yapmanıza ekiplerimiz yardımcı olacaktır.

-

-

İşlem yaptırmak ve bilgi almak için 11820 Teknoloji Destek Hattı ile görüşebilirsiniz.

-

-

-

-

Bu sitede paylaşılan bilgiler KAYNAK GÖSTERMEKSİZİN herhangi bir şekilde paylaşılması yasaktır. Aksi paylaşımlarda karşılaşmamız dahilinde yasal süreç başlatılır. Sayfada yazan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ' nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.

-

 

Bir önceki yazımız olan Google Play Ücretli Uygulama İade Etme Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz .

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

%d blogcu bunu beğendi: