AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / PAYMO Mikro Ödeme
Gorseli Olmayan Makaleler

PAYMO Mikro Ödeme

Paymo ’nun hizmet verdiği oyun firmaları arasında K2 Network (KnightOnline), GameForge, Zynga (Farmville, Mafia Wars), Stardoll gibi önde gelen oyuncular mevcut. Bu oyunlardan ürün/hizmet almak için yapmanız gereken tek şey PayMo butonuna tıklayıp telefon numaranızla işlem yapmaktır. Tamamen güvenilir bu sistem sayesinde, küçük tutarları öderken herhangi bir risk almazsınız. Bunun yanı sıra Mikro Ödeme diğer hatırı sayılır iş ortakları, Bill4Net, SMS Coin, 2Pay, Allopass ve Onebip gibi firmalar da Mikro Ödeme’yi tüm dünyada yaygınlaşır hale getirmekteler.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Mikro Ödeme ile ödeme yapabileceğiniz bazı yerler; Sanalika.com, tüm GameForge oyunları, badoo.com, tüm Zynga oyunları (Farmville, Mafia Wars,…), cikcik.com, TTnet oyun portali, gamesultan.com, gamyun.net, Aeria Games oyunları, rapidshare.com, hotfile.com, ceidot.com, yobombo.com, madeniyet.com, istanbulevlilik.com, randevum.com, arkadas.com, nasipse.com, chatcity.cc, sadeceask.com, imperiaonline.org, tr.gezegen.net, omerta.com, swon6.com, tasdix.com… Ayrıca Ciner Dergi grubunun dergi abonelikleri de Mikro Ödeme ile kolaylıkla yapılabilmektedir.

Mikro Ödeme Nedir ?

Mikro Ödeme, cep telefonu aracılığı ile tahsilat yapmaya olanak sağlayan servisimizdir. Kullanıcılar, ister ön ödemeli ister faturalı hat sahibi olsunlar, cep telefonları ile sadece bir onay SMS’i ile alışveriş yapabilmektedirler. Alışveriş bedeli, ön ödemeli hat sahiplerinin ön ödemeli hesaplarından düşerek, faturalı hat sahiplerinin faturalarına yansıtılarak tahsil edilecektir.

Genel Özellikler:

Mikro Ödeme’den Avea, Turkcell ve Vodafone hat sahipleri yararlanabilmektedirler. Her bir işlem, Turkcell ve Vodafone için 35 TL, Avea için 40 TL’lik üst limitle sınırlandırılmıştır. Mikro Ödeme servisleri sayesinde, tekil satışların yanında, haftalık, 15 günlük ve aylık abonelikler otomatik olarak gerçekleştirilebilir. Bu servisten yaralanabilmek için GSM abonelerinin hiçbir üyelik veya kayıt gerçekleştirmelerine gerek yoktur.
Detaylı bilgi için 11820 Teknoloji Destek Hattı

Komisyon oranları, satış yapılan ürün/servisin kategorisine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle info@mikro-odeme.com veya 0 (212) 286 27 18 no.lu telefondan veya Canlı Destek bölümümüzden temas kurunuz.

Üye İşyeri Olmak ve Tahsilata Hemen Başlamak İçin:

Hiçbir ücret ödemeden, 3 adımda üye işyeri olabilir ve mikro ödeme ile tahsilat yapabilirsiniz:

  1. Kayıt olun: Firmanızla ilgili bilgilerinizi girerek hemen kayıt olabilirsiniz.
  2. Sözleşmemizi imzalayın: Sizinle temas kurulup sözleşmemiz iletilecektir.
  3. Size en uygun metotla entegrasyon yapın: Farklı seçenekler arasından sizin sisteminize en uygun metotla entegrasyon yapmanıza ekiplerimiz yardımcı olacaktır.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

6 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  3. sağ olun

  4. Paylaşım için teşekkürler

  5. Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir