AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / PayPal Nakit Kart Talebi ve Kullanıma Açma
paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-00

PayPal Nakit Kart Talebi ve Kullanıma Açma

PayPal sistemini uzun zamandan beri kullanıyorum. Geçen hafta PayPal Nakit Kart ile ilgili bir mail geldi ve kart talebinde bulundum. Bir hafta içinde de kart tarafıma ulaştı.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Bende PayPal Nakit Kart Siparişi ve PayPal Nakit Kart Kullanıma Açmak hakkında bilgi aktarmak istedim.

PayPal Nakit Kart iletişim: www.paypal.com/nakit yada 0212 331 70 75 dir.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-21

Önemli:

İşlemlerinizi takip edeceğiniz Online Hizmetlerden Yararlanmak için.

18 Yaş Üstü: PayPal hesabına ihtiyacınız olacak. PayPal hesabınız yoksa PayPal Hesabı Açmak için E-Posta adresiniz ile PayPal şifresi oluşturmanız gerekir. PayPal hesabınız varsa E-Posta adresi ve şifreniz ile www.paypal.com/nakit adresine giriş yapabilirsiniz.

15-18 Yaş: E-Posta adresine ve oluşturacağınız şifreye ihtiyacınız olacak. Her girişte güvenliği sağlamak için ayrıca cep telefonunuza SMS yoluyla kod gönderilecek.

Kartı kullanıma açtıktan sonra tanımladığınız cep telefonuna 4 haneli şifre gönderilecek. bu şifre Online hizmetlerden değiştirile bilir ancak kişi tanımlama yapamaz.

İşlem Ücretleri ve Limitler:

Karta TEB ATM’lerinden 1 TL karşılığında para yükleyebiliyorsunuz. Aynı şekilde para çekebiliyorsunuz.

Anlaşmalı satış noktalarından yapacağınız para yükleme işleminin ücreti, kanala göre değişiklik göstermektedir.

Yapacağınız ilk para yükleme işleminde, Kart satış bedeli olan 5 TL bakıyenizden otomatik olarak düşecektir.

Ücret değişiklikler ve işlem limitleri için “www.paypal.com/nakit” adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

 

Sistemin verdiği bilgiler bunlar. Gelelim şimdi PayPal Nakit Kart nasıl talep edilir ve PayPal Nakit Kart Nasıl Kullanıma Açılır.

PayPal hesabına ister giriş yapın ister yapmayın fark etmez ama ben hesaba giriş yaparak anlatacağım. Zaten bu hizmetten yararlanmanız için bir PayPal hesabına ihtiyacınız olacak bu nedenle hesap ile işlem yapmanızı tavsiye ederim. “https://www.paypal.com/tr/webapps/mpp/home” adresine giriş yaparak kullanıcı hesabınız ile oturum açın.

Paypal Nakit Kart Talebi

Ekranın Sağ tarafından PayPal Nakit Kartını Al butonuna tıklıyoruz.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-01

Yeni açılan pencerede PayPal Nakit Kartı Keşfet butonuna tıklıyoruz.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-02

Sayfanın en altına inerek Hemen Sipariş Ver butonuna tıklıyoruz.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-03

Karşımıza gelecek pencerede Kişisel bilgilerimizi ve kartın gelmesini istediğimiz adres bilgilerini yazdıktan sonra Onayla ve Devam Et butonuna tıklıyoruz.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-04

PayPal Nakit Kart Talebi bu kadar. Kartınız geldikten sonra da aşağıdaki işlemleri uygulayacaksınız.

PayPal Nakit Kartı Kullanıma Açma

“www.paypal.com/nakit”  adresine giriş gerçekleştiriyoruz ve ardından, Kartını Aldın Mı? Kullanıma Aç butonunu tıklayarak işlemlere başlıyoruz.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-05

Kimlik Bilgilerini Gir alanına TC Kimlik Numaramızı yazıyoruz. Kart Bilgilerini Gir alanına ise kartın arka yüzündeki 13 haneli Barkod numarasını yazıyoruz. Akabinde Onayla ve Devam Et butonuna tıklıyoruz.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-06

Yazdığınız bilgilere istinaden Kart Talebinde bulunduğunuz bilgileriniz gelecektir. Bilgilerin tamamı doğruysa Onayla ve Devam Et butonuna tıklıyoruz.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-07

Sıra geldi PayPal Nakit Kart Cep Telefonu Numarası Tanımlamaya, karşımıza gelen ekranda kartı ilk talep ettiğinizde yazdığınız numara gelecek. Bu ekranda dilerseniz numaranızı değiştirebilirsiniz. Ancak numara değişikliği yaptıktan sonra yada değişiklik yapmadan devam ettikten sonra numara değiştirilmesi için Müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Bu yüzden dikkat edelim. Numara bilgisini doğruladıktan sonra Kodu Gönder butonuna tıklıyoruz. tarafınıza SMS olarak 4 haneli kod gelecek.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-08

Cep telefonunuza yaklaşık 10 – 15 saniye içinde kod geliyor. Kodu ilgili alana yazdıktan sonra Onayla ve Devam Et butonuna tıklıyoruz.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-09

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-10

Şimdi de online işlemler için E-Posta tanımlaması yapacağız. Ekranda yazan uyarıya dikkat Edin PopUp engeli varsa sayfa açılmaz ve sorun yaşarsınız. Onayla ve Devam Et dediğinizde yeni bir pencere açılacak ve Giriş yapacağız.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-11

PayPal hesabımızla giriş yapıyoruz.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-12

Ve işlemler doğrulanıyor. Bu doğrulama işleminde telefonunuza SMS olarak 4 haneli kart şifresi gelecek. Kabul Edin butonuna tıklayarak işlemleri bitirebiliriz.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-13

Artık PayPal hesabınıza giriş yaptığınızda Kartlarınız bölümünde PayPal Nakit Kart bilgilerini de göreceksiniz. İşlem başarıyla tamamlandı.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-14

PayPal Nakit Kart Online işlemler

“www.paypal.com/nakit” adresine giriş yapıyoruz ve ardından Kullanıcı hesabımız ile oturum açıyoruz. 

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-15

Çark simgesini tıkladığınızda Kişisel bilgileriniz ile işlem sağlarsınız. Adres bilgilerinizi değiştirebilir yada Yeni şifre talep edebilirsiniz. Telefon numarası Güncelleme bölümü işlem yapmamakta. Bu bilgiyi değiştirmek için Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz gerekir.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-16

Şifre Değiştirme Ekranı. Görüldüğü gibi şifreyi kişi belirleyemiyor. Yeni şifre yalnızca SMS olarak talep ediliyor ve sistem otomatik olarak yeni bir şifre gönderiyor.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-17

Her ihtimale karşı Telefon numarası değiştirme ekranını da görelim.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-18

Para Yükle butonuna tıkladığınızda Para Yükleme işlemi sağlayacağınız . Şu an için tek çalışan bölüm. PayPal hesabından para yüklemek. Diğerleri tam oturmamış.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-19

PayPal hesabından en fazla 9.999 TL yüklenmektedir. İşlem gerçekleştirmeden önce yeni bir sözleşmeyi kabul etmeniz ve ardından PayPal hesabı ile tekrar oturum açmanız gerekmektedir.

paypal-nakit-kart-talebi-ve-kullanima-acma-20

Bu işlemler de bu kadar.

Ne dersiniz TEB ile çalışan PayPal Nakit Kart işe yarar mı. Görüşlerinizi bekliyoruz.

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır. [/author_info]

İlgili Sorular: paypal nakit, paypal nakit kart, paypal nakit kart talebi, paypal nakit kart aktivasyon, paypal nakit kart iletişim, paypal nakit kart nedir, paypal nakit kart nasıl kullanılır, paypal nakit kart şifre sıfırlama, paypal nakit kart telefon numarası değiştirme, paypal nakit kart kullanıma açma, paypal nakit kart kullanımı, paypal nakit kart komisyon, paypal nakit kart kesintiler, paypal nakit kart ücreti, paypal nakit kart şifre sıfırlama, paypal nakit kart para yükleme, paypal nakit kart para çekme, paypal nakit kart dh, paypal nakit kart teb, paypal nakit kart ekşi, PayPal Nakit Kartı Kullanıma Açma, PayPal Nakit Kart Online işlemler

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir