18/04/2015 7:51 AM
AnaSayfa / Blog / BlackBerry Destek / Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme Tüm Verileri Silme

Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme Tüm Verileri Silme

Önemli! Bu işlem sonrası tüm verileriniz silinecektir. Eğer önemli verileriniz var ise yedek almanız gerekir. Ayrıca cihazınızın sarjda olması yada %80 oranında sarjının dolu olması gerekmektedir. Silinen veriler hiçbir şekilde geri alınamaz. Alınsa dahi kullanılamaz. Eğer Google Play’den indirdiğiniz uygulama vb. varsa bunların listesine gene Google Play üzerinden Uygulamalarım bölümünden ulaşabilirsiniz.

Konu ile İlgili 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

İşlemler…

1. Sağ üst köşedeki “Ayarlar” ikonuna dokunyun. Yada ekranın üstünden orta kısımı kadar parmağınızı sürükleyerek “Ayarlar” bölümüne giiş yapın.

Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme

-

-

2.  Sol taraftaki panali yani ayarlar seçeneğini aşağı doğru kaydırın.

Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme

 -

-

3.  “Güvenlik” kısmına dokunarak “Güvenlik Temizlemesi” bölümüne giriş yapın.

Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme

 

-

-

4. Bu bölüme giriş yaptığınızda cihaz işlmemleri gerçekleştirmeniz için “bleckberry” yazmanızı isteyecek. Tamamı birleşik ve küçük olmak şartıyla yani aynısı yazarak, Verileri Temizle butonuna dokunun. Onaylamanın ardından cihazınız kapanıp açılacak. Cihaz Açıldığında PlayBook ilk işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. İşlemlerin nasıl yapıldığını burayı tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme

-

-

-

İşlem yaptırmak ve bilgi almak için 11820 Teknoloji Destek Hattı ile görüşebilirsiniz.

-

-

-

 

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

BlackBerry Z10 Tasinabilir Wi-Fi HotSpot Ayarlari (0)

BlackBerry Z10 Taşınabilir Wi-Fi HotSpot Ayarları

Merhaba, BlackBerry Z10 Cihazınızı Modem olarak kullanıp internetini bilgisayarda kullanmak yani Taşınabilir Wi-Fi HotSpot Ayarlarının nasıl ...

6 Yorumlar

  1. IŞILAY SANER

    Mükemmel

  2. teşekkürler

  3. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  4. BEDİA KARTAL

    bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  5. Faydalı bir bilgi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

11820 Teknoloji Destek Hattı