Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme Tüm Verileri Silme | BlackBerry Destek

Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme Tüm Verileri Silme

Önemli! Bu işlem sonrası tüm verileriniz silinecektir. Eğer önemli verileriniz var ise yedek almanız gerekir. Ayrıca cihazınızın sarjda olması yada %80 oranında sarjının dolu olması gerekmektedir. Silinen veriler hiçbir şekilde geri alınamaz. Alınsa dahi kullanılamaz. Eğer Google Play’den indirdiğiniz uygulama vb. varsa bunların listesine gene Google Play üzerinden Uygulamalarım bölümünden ulaşabilirsiniz.

İşlemler…

1. Sağ üst köşedeki “Ayarlar” ikonuna dokunyun. Yada ekranın üstünden orta kısımı kadar parmağınızı sürükleyerek “Ayarlar” bölümüne giiş yapın.

Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme

-

-

2.  Sol taraftaki panali yani ayarlar seçeneğini aşağı doğru kaydırın.

Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme

 -

-

3.  “Güvenlik” kısmına dokunarak “Güvenlik Temizlemesi” bölümüne giriş yapın.

Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme

 

-

-

4. Bu bölüme giriş yaptığınızda cihaz işlmemleri gerçekleştirmeniz için “bleckberry” yazmanızı isteyecek. Tamamı birleşik ve küçük olmak şartıyla yani aynısı yazarak, Verileri Temizle butonuna dokunun. Onaylamanın ardından cihazınız kapanıp açılacak. Cihaz Açıldığında PlayBook ilk Kurulum işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. İşlemlerin nasıl yapıldığını burayı tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Playbook Fabrika Ayarlarına Döndürme

-

-

-

İşlem yaptırmak ve bilgi almak için 11820 Teknoloji Destek Hattı ile görüşebilirsiniz.

-

-

-

 

-

Bu sitede paylaşılan bilgiler KAYNAK GÖSTERMEKSİZİN herhangi bir şekilde paylaşılması yasaktır. Aksi paylaşımlarda karşılaşmamız dahilinde yasal süreç başlatılır. Sayfada yazan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ' nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.

-

 

Bir önceki yazımız olan Google Play Ücretli Uygulama İade Etme Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz .

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>