AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / Playstation 2 Artık Bilgisayarımızda

Playstation 2 Artık Bilgisayarımızda

Artık PCSX2 sayesinde Playstation 2 oyunlarınızı bilgsayaranızda oynayabileceksiniz! 3 Ağustos tarihinde en son sürümü olan PCSX 1.0 piyasaya çıktı. PCSX2’nin sitesinden bu uygulamayı indirin. Linke tıklayarak buradan indirebilirsiniz. Bilgisayarınızın işletim sistemine uygun olan programı indirdikten sonra DOS penceresi açılacak . “Start CDVD” seçeneğine tıkladıktan sonra istediğiniz oyunu seçerek imajını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Şuan oynanabilen 1704 oyun bulunuyor. Bilgisayarınıza uyumlu olan oyunlara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

6 Yorumlar

  1. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  2. SERA ÇAKABEY

    işte ben buna bilgi derim

  3. teşekkürler

  4. işte ben buna bilgi derim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir