AnaSayfa / Blog / Oyun Destek / Point Blank Türkçe İndir
pointblank-logo

Point Blank Türkçe İndir

Türkiye de en cok oynan Online oyunlardan biri.Rütbe atlayabileceğin, Klan( Birlik ) kurarak arkadaşlarınla savaşabileceğin güzel bir oyun. Savaşmak için hazırmısın.

Online olarak oynanabilecek yepyeni bir MMO FPS oyunu. Oyunu yükledikten sonra sonra üye olmanız gerekiyor. Oyun dünyadaki çeşitli ülkelerde belli bir başarı elde ettikten sonra Nfinity Games aracılığıyla tamamen Türkçeleştirilmiş olarak ülkemize getirlmiştir. FPS sevenlerin uzun zamandır beklediği oyun gerçekçi oyun görüntüsü, oyun sesleri ile dikkat çekmektedir. Point Blank menüleri, oyun sisteminin Türkçe olması ve oyun gerçekçiliği ile oyunu cazip hale getiriyor. Bu oyun Türkiye’ye gelen MMOFPS oyunlar arasında en iyi olmayı hedefliyor.

 

 

Point Blank Oynamak için tıkla!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

aa Oyunu Bilgisayara Yüklenebilir Mi, aa Oyununu Bilgisayara Yükleme, aa Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir, aa Oyunu BlueStacks, BlueStacks ile aa Oyununu Yüklemek, aa Oyunu, Install aa Game on PC,

aa Oyunu Bilgisayara Nasıl Yüklenir

aa Oyunu Bilgisayara Yüklenebilir Mi? Tabi ki evet. Android Emulatör Programlarından olan BlueStacks ile aa Oyunu Bilgisayara yükleyeceği. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir