AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Quickoffice Android ve iOS’a Ücretsiz Geliyor
Quickoffice Android ve iOSa Ücretsiz Geliyor

Quickoffice Android ve iOS’a Ücretsiz Geliyor

Quickoffice Android ve iOS’a 10GB Drive alanıyla ücretsiz geliyor! Google, bir yılı aşkın bir süre önce satın aldığı Quickoffice’i hayatımızın merkezine sokmaya kararlı. Önceleri sadece kurumsal müşterilerine ücretsiz olan Quickoffice, şimdi Google hesabı olan, iOS ya da Android farkı gözetmeden tüm kullanıcılara ücretsiz!

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

Bilindiği üzere Quickoffice programı ile birlikte Microsoft Office ürünlerini yönetebiliyoruz. Yenilenen uygulamayala birlikte artık .ZIP dosyaları oluşturup Powerpoint dosyalarını ve Excel tablolarını da görüntüleyebileceğiz. Üstelik 26 Eylül’e kadar uygulamayı indirip, Google hesabınızla oturum açtığınızda Google Drive üzerinde 2 yıllığına 10GB ücretsiz depolama hakkına sahip olabileceksiniz. Yalnız burada küçük bir not düşelim; uygulamayı yüklediniz, hesabınızla oturum açtınız. Fazladan 10GB hakkınızı göremediyseniz panik yapmayın; Google bu hakkınızı ilerleyen haftalarda yükleyecek.

 

Quickoffice Uygulamasının Yeni Logosu
QuickOffice Uygulamasının Yeni Logosu

 

Uygulama tamamen baştan yaratıldığından eski kullanıcıların da (Quickoffice Pro ve Quickoffice Pro HD kullanıcıları da dahil olmak üzere) uygulamayı sıfırdan yüklemeleri gerekiyor. Yalnız üzülmeyin, bu baştan yaratmanın getirdiği bir avantaj da var; Quickoffice bu yeni uygulamayla birlikte Google Drive’la iç içe çalışacak.

Uygulamanın en güzel yanlarından birisi de marka farkı gözetmeksizin, iOS veya Android herhangi bir cihazda oturum açıp bilgilerinize erişebileceksiniz. Evet doğru, ister iPhone sahibi olun ister Android işletim sistemli bir tablet. Her cihazda sorunsuz şekilde çalışa bileceksiniz. Uygulamanın yalnızca bir püf noktası var, o da yalnızca Google Drive’ınız üzerindeki dosyaların üzerinde çalışa bileceksiniz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir