AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / rvzr2-a.akamaihd.net | Virüs Nasıl Kaldırılır
remove-rvzr-a.akamaihd.net-popup

rvzr2-a.akamaihd.net | Virüs Nasıl Kaldırılır

Rvzr2-a.akamaihd.net Nedir?

Rvzr2-a.akamaihd.net tarayıcı hijacker ve adware ilgili arama motoru, bir gerçek ve güvenilir arama hizmeti Web sitesi gibi görünebilir. Ancak, gerçekte, Rvzr2-a.akamaihd.net örümcek ağı içeren Web sitelerine reklam için rahatsız bir virüstür. Tarayıcı korsanları ve adware Rvzr2-a.akamaihd.net sayesinde bilgisayarınıza zarar kolaylıkla zarar verebilirler.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Neden Rvzr2-a.akamaihd.net silmek gerekiyor?

Rvzr2-a.akamaihd.net Pencerelere BetterSurf adware olarak karşılar. Bu iki bilgisayar enfeksiyonların bir başka hemen hemen birbirine bağlıdır. En kısa sürede kaldırmanız gerekmektedir.

rzvr2-a.akamaihd.net_sd

Rvzr2-a.akamaihd.net Kaldırmak ?

Rvzr2-a.akamaihd.net Açılır pencereleri ve onları neden BetterSurf adware kaldırma tavsiye sadece bizim değil. Onlardan kurtulduktan sonra PC, özellikle tarayıcı çok daha hızlı çalışacaktır.güçlü anti-malware programı kullanın. Lütfen tarayıcınızın ile bu sorunu gidermenize yardımcı olacak kaldırma talimatları izleyin.

Adım 1:

Her şeyden önce, size bilgisayarınızın anti virüs koruyusu olması gerekir. We Pro ve Güçlü YAC Virüs Temizleme Aracı kullanmanızı öneririz taramak için bir virüs kaldırma aracı yüklemeniz gerekir.

YAC bunun için etkili bir programdır.

YAC İndir

download

Adım 2:

“Tara” düğmesine tıklayın.

Adım 3:

Kısa bir süre bekledikten sonra otomatik olarak program kapanacaktır. Hemen ardından bilgisayarızı yeniden başlatın ve virüsten kurtulun :))

Hakkında Oğuzhan Doğan

Teknoloji Uzmanı - vBulletin Expert - Nokia Uzmanı

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Windows 8 SSD Defrag Nasıl Kapatılır, Windows 8 SSD Birleştirme Nasıl Kapatılır, dfrgui, SSD Disk Birleştirme, Defrag Nasıl Kapatılır, Disk Birleştirme Nasıl Kapatılır,

Windows 8 de SSD Birleştirme Nasıl Kapatılır

Bu makalede, Windows 8 SSD Defrag Nasıl Kapatılır, Windows 8 de SSD Birleştirme Nasıl Kapatılır, SSD …

3 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler oğuzhan

  2. evden eve nakliyat

    paylaşım için teşekkürler ne denediysem olmadı bakalım işe yarayacakmı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir