Sahte Adobe Flash Player Virüsü Nasıl Silinir | Bilgisayar Destek

Sahte (Fake) Adobe Flash Player Virüsü Nasıl Silinir

Sahte (Fake) Adobe Flash Player Virüsü Nasıl Silinir

() Adobe , nedir nasıl silir öğrenmek için aşağıdaki vidyomuzu izleyebilirsiniz.

Adobe  gerçek bir yazılımdır, ama kötü yaratıcıları ve bir Adobe yüklemesi yapmışlar.

Bu şuan başta Facebook olmak üzere video paylaşımı yapan çoğu güvensiz video paylaşım sitelerinden bilgisayarınıza bulaşabiliyor. İnternette sörf yapan her acemi kullanıcı güzelce tasarlanan bu virüse yakalanabilir. E bizde boş durmadık nasıl silineceğini anlatmaya çalıştık.

 

 

 

Gerekli Uygulamaların İndirme Linkleri

 Hitman Pro

 

AdwCleaner

 

Malwarebytes

 

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

 

-

Bu sitede paylaşılan bilgiler KAYNAK GÖSTERMEKSİZİN herhangi bir şekilde paylaşılması yasaktır. Aksi paylaşımlarda karşılaşmamız dahilinde yasal süreç başlatılır. Sayfada yazan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ' nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.

-

 

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Sohbet Yedeği Nasıl Alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz .

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>