AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Samsung dan Galaxy S6 Edge Bükülme Testine İtiraz
Galaxy S6 Edge Bükülme Testi, Galaxy S6 Bükülme Testi, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge Bükme Testi,
Galaxy S6 Edge Bükülme Testi, Galaxy S6 Bükülme Testi, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge Bükme Testi,

Samsung dan Galaxy S6 Edge Bükülme Testine İtiraz

Samsunh Galaxy S6 Edge Bükülme Testi ni Yanıltıcı BUldu ve ’da Galaxy S6 Edge için Bükülme Testi Yayınlandı. İşte o Video.

SquareTrade’in Galaxy S6 edge’i de tabi tuttuğu bükülme testi görünüşe bakılırsa ’un canını epey sıkmış. SquareTrade’in testinin yanlı ve aldatıcı olduğunu belirten Güney Koreli şirket, üstüne bir de kendi yaptığı bükülme testini yayınladı.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

’un SquareTrade testine karşı çıktığı ilk konu kuvvet seviyesi. Hatırlayacağınız üzere SquareTrade telefonlara 50 kg’lık bir kuvvet uygulamıştı. bu miktarın gerçek dışı olduğunu belirterek, normal şartlarda bir insanın uygulayabileceği kuvvetin en fazla 30 kg olduğunu belirtti. ’un gerçekleştirdiği testte ise Galaxy S6 ve S6 edge 32 kg kuvvete kadar dayanıklılık gösteriyor. Güney Koreli şirketin bir diğer itiraz konusu ise basıncın uygulanış şekli. SquareTrade testinin tek bir noktadan, telefonun yalnızca ekran kısmından uygulandığı hatırlatan , her telefonun dayanıklı ve dayanıksız olduğu farklı noktalar olabileceğine dikkat çekti.

Tüm bu sebeplerden ötürü söz konusu testin yanıltıcı olduğunu ve kullanıcıları yanlış yönlendirdiğini savunan , kendi metodlarıyla gerçekleştirdiği testin videosunu da yayınladı. ’un videonun girişinde kullandığı ifadeler de bir hayli sert: “Bu video telefonları parçalayarak kimsenin sadist arzularını tatmin etmek için değil; cihazların en zorlu koşullarda bile ne kadar dayanıklı olduğunu göstermek için çekilmiştir.” Kararı size bırakıyoruz.

İşte O Video

 

Kaynak: log.com.tr

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir