AnaSayfa / Blog / Android Destek / Samsung Galaxy Ace 2 Android 4.1.2 Özellikleri
Samsung Galaxy Ace 2 Android 4

Samsung Galaxy Ace 2 Android 4.1.2 Özellikleri

Merhaba, ’un mevcut telefonları arasında Jelly Bean güncellemesi sunacağı Galaxy Ace 2 için güncelleme detayları gelmeye başladı. Daha önce Galaxy S II ve Galaxy Note modellerinde olduğu gibi öncelikle yazılımın test aşamasındaki sürümühakkında bilgiler elde ediliyor. Mart ya da nisan döneminde resmi olarak sunulması planlanan güncelleme için test yazılımı henüz ortaya çıkmadı fakat bir dizi görseller elde edilmiş durumda.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Güncelleme ile birlikte Project Butter kapsamında daha hızlı ve pürüzsüz bir performans, Touchwiz Nature ara birim  Galaxy III kaynaklı widget’lar, bildirim ve kilit ekranda sağlanan yenilikler, geliştirilmiş kamera ve klavye yetenekleri, iki farklı ana ekran modu ve Google’ın dijital asistan hizmeti Google Now sunulacak yenilikler arasında yer alacak.

Telefonun teknik özelliklerini kısaca değinmek gerekirse; 800 MHz frekans hızında çalışan Cortex-A9 tablı çift çekirdekli işlemci, 768MB RAM, 3.8-inç boyutunda ve 480 x 800p çözünürlüğünde ekran, 5MP çözünürlüğünde HD kayıt desteği sunan arka kamera, ve 1500mAh kapasiteli pil.

 

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Android İçin En İyi VR Oyunlar

Android İçin En İyi VR Oyunlar – Sanal Gerçeklik Oyunları

Gelecek zamanda hemen her evde bulunacak Sanal Gerçeklik Gözlük kullanıcıları için hazırladığımız bu makalede Android …

5 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. haliç burçin

    Paylaşım için teşekkürler

  3. sağol

  4. Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir