AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Samsung Galaxy Kamera için Android 4.1.2 Güncellemesi Geldi

Samsung Galaxy Kamera için Android 4.1.2 Güncellemesi Geldi

androidkamera0

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve SmartTV ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

       

Galaxy Camera ile iddialı bir giriş yapan , ürünü halihazırda birçok pazarda satışa sunmuş durumda. IFA Berlin etkinliğinin fark yaratan modellerinden olan cihaz, Android 4.1.1 Jelly Bean ile çalışmaktaydı. Ama Samsungta yenilik bitmiyor tabi.

Şirket, Androidli ilk kamera deneyimi sunan cihazı için Android 4.1.2 güncellemesine başladı. güncellemelerinin bölgesel farklılıklar sunduğunu ön gördüğümüzde güncellemenin ocak ayı içerisinde ülkemize ulaşması bekleniyor.

Güncelleme neticesinde Galaxy Note II’de karşımıza çıkan bazı detaylar kameraya konumlandırılırken gelişmiş galeri uygulaması bunların başında geliyor. Daha akıcı arabirim ve küçük çaplı iyileştirmelerde söz konusu.

1.4GHz saat hızında dört çekirdekli Exynos 4412 ve Mali-400 GPU’dan oluşan yonga setine 1GB sistem belleği ve 8GB depolama alanı eşlik ediyor. Arttırılabilir depolama alanı sunan Galaxy Camera;16 farklı çekim modu, 21X optik zoom ve F/2.8 diyafram açıklığı sunan 16.3mp çözünürlüklü kameraya sahip. Cihaz wi-fi ve 3G bağlantı seçenekleri sunmaktadır.

Cameradan Bir kaç Ekran Götüntüsü

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

androidkamera   androidkamera3 androidkamera1   androidkamera2androidkamera4

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir