AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Samsung Galaxy S 4′te Neden FM Radyo Olmadığına Dair Açıklama
Samsung Galaxy S 4 FM Radyo

Samsung Galaxy S 4′te Neden FM Radyo Olmadığına Dair Açıklama

Galaxy S 4′te Neden FM Radyo olmadığına dair açıklama Firması tarafınca yapıldı.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Daha önceden öğrendiğimiz üzere, şimdiye kadar Galaxy S serisine dahil olan her telefonda bulunan FM radyo, Galaxy S 4′te bulunmayacak; çünkü bu sefer FM radyo uygulamasını Galaxy S 4′e koymamaya karar verdi. ’un açıklamasına göre bunun sebebi, insanların artık normal radyo yerine mobil veri aracılığıyla bağlandıkları çevrimiçi müzik servislerini tercih ediyor olması. Rusya’nın yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde

Galaxy S 4′te FM Radyo

 

(Rusça’dan çevrilmiştir):

“Yaptığımız araştırmalar, ilginin dijital yayınlara kaydığını göstermekte. Özellikle müzik içeriklerinin elde edildiği kaynakların sosyal ağlar ve YouTube kanalları aracılığıyla olduğunu görmekteyiz. Ürünlerimizden amiral gemisi niteliği taşıyanlar, dijital içerek kullanan ve buna bağlı olarak bilgi tüketimlerini çağdaş format ve kanallar aracılığıyla yapan müşterilerimiz üzerine odaklıdır.”

Radyonun klasik kanallar aracılığıyla kullanımının eskiye göre çok daha az olduğunu hepimiz zaten biliyoruz; fakat ülkemizde mobil verinin ne kadar pahalı olduğu düşünüldüğünde, bu durumun Türk teknoloji severleri çok da sevindirmeyeceği aşikar. Sizce ’un verdiği karar doğru mu? Siz de telefon üzerinden radyo uygulamasını sık kullananlardan mısınız?

 

Kaynak: SamMobile

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir