AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam
Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

Android topluluğu bekliyor. Çünkü onun New York’ta giriş iyi bir ay geçti, Türkiye için satışların nisan ayı sonunda başlaması bekleniyor. Donanımsal ve yazılımsal özellikleri ile büyük dikkat çeken bu cihazın bir ay içerisinde 10 bin siparişe ulaştığını daha önce söylemiştik. Gene aynı şekilde Cihazı özel kullan özelliklerden biri de Corning firmasının 2013 CES’de tanıttığı Gorilla Glass 3 cam teknolojisini kullanması olacak.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

, kendisinden beklendiği gibi geçen sene de akıllı telefonları güçlü ve bir yandan da ince olmasını sağlamak için cam teknolojilerini mükemmel hale getirmeye çalışarak geçirmişti. Örnek verecek olursak benimde kullandığım Galaxy S3 Bu cam tabii ki yüksek bir yerden sert bir zemine düştüğünde kırılmıyor değil ama bu camı özel kılan günlük hayatımızda, cebimizde, çantamızda, masa üzerinde genel aşınmaya neden olacak etkenleri minimuma indirerek daha dayanıklı olmasıdır.

Şimdi bu dayanıklılığı gösteren bir video izleyelim.

 

 

için perakende ve şebeke operatörleri arasında satış yapma yarışı çok kısa bir süre sonra başlayacaktır. Yazımızın başında söylediğim gibi bu satışların Nisan ayı sonunda mevcut olması muhtemeldir. İsterseniz birde piyasayı kontrol edelim ve S4 için fiyat araştırması yapalım.

 

 

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

4 Yorumlar

  1. sağ olun

  2. tşkler

  3. Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir