06/03/2015 4:22 AM
Home / Blog / Güncel Haber / Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam
Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

Android topluluğu bekliyor.Çünkü onun New York’ta giriş iyi bir ay geçti, için satışların nisan ayı sonunda başlaması bekleniyor. Donanımsal ve yazılımsal özellikleri ile büyük dikkat çeken bu cihazın bir ay içerisinde 10 bin siparişe ulaştığını daha önce söylemiştik. Gene aynı şekilde Cihazı özel kullan özelliklerden biri de Corning firmasının 2013 CES’de tanıttığı Gorilla Glass 3 cam teknolojisini kullanması olacak.

Konu ile İlgili 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

, kendisinden beklendiği gibi geçen sene de akıllı telefonları güçlü ve bir yandan da ince olmasını sağlamak için cam teknolojilerini mükemmel hale getirmeye çalışarak geçirmişti. Örnek verecek olursak benimde kullandığım Galaxy S3 Bu cam tabii ki yüksek bir yerden sert bir zemine düştüğünde kırılmıyor değil ama bu camı özel kılan günlük hayatımızda, cebimizde, çantamızda, masa üzerinde genel aşınmaya neden olacak etkenleri minimuma indirerek daha dayanıklı olmasıdır.

Şimdi bu dayanıklılığı gösteren bir video izleyelim.

 

 

için perakende ve şebeke operatörleri arasında satış yapma yarışı çok kısa bir süre sonra başlayacaktır. Yazımızın başında söylediğim gibi bu satışların Nisan ayı sonunda mevcut olması muhtemeldir. İsterseniz birde piyasayı kontrol edelim ve S4 için fiyat araştırması yapalım.

 

 

About the author

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]

, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve Smart TV ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

About Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Check Also

Android_Destek_Hatti

Android Destek Hattı

Android, Google  tarafından geliştirilmiş, linux tabanlı bir mobil cihaz, cep telefonu, tabletler için geliştirilmiş bir ...

4 comments

  1. sağ olun

  2. tşkler

  3. Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>