Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam | Güncel Haber

Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

Android topluluğu Samsung bekliyor. Çünkü onun New York’ta giriş iyi bir ay geçti, Türkiye için satışların nisan ayı sonunda başlaması bekleniyor. Donanımsal ve yazılımsal özellikleri ile büyük dikkat çeken bu cihazın bir ay içerisinde 10 bin siparişe ulaştığını daha önce söylemiştik. Gene aynı şekilde Cihazı özel kullan özelliklerden biri de Corning firmasının 2013 CES’de tanıttığı Gorilla Glass 3 cam teknolojisini kullanması olacak.

Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

Samsung, kendisinden beklendiği gibi geçen sene de akıllı telefonları güçlü ve bir yandan da ince olmasını sağlamak için cam teknolojilerini mükemmel hale getirmeye çalışarak geçirmişti. Örnek verecek olursak benimde kullandığım Galaxy S3 Bu cam tabii ki yüksek bir yerden sert bir zemine düştüğünde kırılmıyor değil ama bu camı özel kılan günlük hayatımızda, cebimizde, çantamızda, masa üzerinde genel aşınmaya neden olacak etkenleri minimuma indirerek daha dayanıklı olmasıdır.

Şimdi bu dayanıklılığı gösteren bir video izleyelim.

 

 

için perakende ve şebeke operatörleri arasında satış yapma yarışı çok kısa bir süre sonra başlayacaktır. Yazımızın başında söylediğim gibi bu satışların Nisan ayı sonunda mevcut olması muhtemeldir. İsterseniz birde piyasayı kontrol edelim ve S4 için fiyat araştırması yapalım.

 

 

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

-

Bu sitede paylaşılan bilgiler KAYNAK GÖSTERMEKSİZİN herhangi bir şekilde paylaşılması yasaktır. Aksi paylaşımlarda karşılaşmamız dahilinde yasal süreç başlatılır. Sayfada yazan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ' nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.

-

 

Bir önceki yazımız olan Blackberry Z10 Ekran Kilidi Parola Koyma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz .

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>