30/01/2015 5:23 PM
Dikkatinizi Çekebilir
Anasayfa / Blog / Güncel Haber / Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam
Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

Konu ile İlgili 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Android topluluğu Samsung bekliyor. Çünkü onun New York’ta giriş iyi bir ay geçti, Türkiye için satışların nisan ayı sonunda başlaması bekleniyor. Donanımsal ve yazılımsal özellikleri ile büyük dikkat çeken bu cihazın bir ay içerisinde 10 bin siparişe ulaştığını daha önce söylemiştik. Gene aynı şekilde Cihazı özel kullan özelliklerden biri de Corning firmasının 2013 CES’de tanıttığı Gorilla Glass 3 cam teknolojisini kullanması olacak.

Samsung Galaxy S4 Çizilmez Cam

Samsung, kendisinden beklendiği gibi geçen sene de akıllı telefonları güçlü ve bir yandan da ince olmasını sağlamak için cam teknolojilerini mükemmel hale getirmeye çalışarak geçirmişti. Örnek verecek olursak benimde kullandığım Galaxy S3 Bu cam tabii ki yüksek bir yerden sert bir zemine düştüğünde kırılmıyor değil ama bu camı özel kılan günlük hayatımızda, cebimizde, çantamızda, masa üzerinde genel aşınmaya neden olacak etkenleri minimuma indirerek daha dayanıklı olmasıdır.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve Smart TV ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Şimdi bu dayanıklılığı gösteren bir video izleyelim.

 

 

için perakende ve şebeke operatörleri arasında satış yapma yarışı çok kısa bir süre sonra başlayacaktır. Yazımızın başında söylediğim gibi bu satışların Nisan ayı sonunda mevcut olması muhtemeldir. İsterseniz birde piyasayı kontrol edelim ve S4 için fiyat araştırması yapalım.

 

 

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

4 yorum

  1. sağ olun

  2. tşkler

  3. Teşekkürler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>