AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Silikon Vadisi’ ne Giren 10 Kişi

Silikon Vadisi’ ne Giren 10 Kişi

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı tarafından ‘Girişimcilik ve Yenilikçilik Eğitim ve Araştırma Faaliyetlerini Destekleme Programı’ na 42 kişi başvurdu ve TÜBİTAK BİDEB tarafından düzenlenen panellerde başvurular değerlendirilerek, en yüksek puana sahip ilk 10 adayın Silikon Vadisi’ne gönderilmesine karar verildi.İşte Silikon Vadisi’ ne gönderilecek 10 kişi :

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Serdar Raşit Alemdar

Kubilay Kaan Aydın

Çağrı Karahan

Hacer Yalım Keleş

Mert Küçük

Salih Kükrek

Veli Burak Çelen

Mehmet Çakır

Ahmet Engin Bayrak

Umut Gültepe

Bu kişiler TÜBİTAK’ tan 21 bin dolar destek alacak ve oradaki tüm masrafları yine TÜBİTAK tarafından karşılanacak. AyrıcaPlug and Play firmasının organize edeceği bir aylık eğitime de katılacak olan girişimciler, kendi alanlarıyla ilgili Silikon Vadisi’ndeki şirketlerle görüşebilecekler. Hatta kalıcı işler de bulabilirler ya da kendi şirketlerini geliştirmek için danışmanlık hizmetleri de alabilecekler.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir