AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / Smart Fortress 2012 Kaldırma
smartfortress2012

Smart Fortress 2012 Kaldırma

Smart Fortress 2012 Kaldırma

Smart Fortress 2012 sahte bir antivirüs programıdır. Bu sahte program aslında gerçek bir program kılığında bir virüsdür.
Eğer Smart Fortress 2012 Bilgisayarınıza yanlışlıkla yüklendiyse bilgisayarınızı geri almayı denemeyin çünki bu zaman kaybı olur ve hiçbir işe yaramaz.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

Smart Fortress 2012 bilgisayardan kaldırmanın en mantıklı yolu heyecan yapmamak hemen telaşa kapılıp format atmanıza gerek yok çok fazlada bir zararı yok ama insanı sinir edici yönü çok sürekli uyarılar verir regedit başlat çalıştır gibi windowsda bulunan önemli bölgelere ulaşmayı engeller hiç birşey yükletmez normal olarak program ekle/kaldır’dan genellikle kaldırılamaz ama bazen kaldırmak mümkün olabiliyor. Eğer kaldırma işlemi başarılı bir şekilde tamamlanırsa bilgisayarınızı  yeniden başlatarak Ccleaner gibi bir kayıt defteri temizleyici ile bilgisayarınızdaki kullanılmayan kayıtları temizleyebilirsiniz. Ardından bilgisayarınızı rahat rahat kullanabilirsiniz.

Sorun Bu Şekilde Çözülmediyse;

Yapmanız gereken bilgisayarınızı güvenli modda açıp bir CD’de yada Flash Bellekte daha önce yazılmış Your Uninstaller programını çalıştırıp kurmak kurduktan sonra Your Uninstaller programını açıp Super mode modunu işaretleyip ve Your Uninstaller programının kayıt defterindeki anahtarlarını analiz edip silene kadar adım adım ilerlemek Your Uninstaller işini bitirdikten sonra Smart Fortress 2012 sahte antivirusün masa üstündeki kısayoluna tıklayıp hedef bul dedikten sonra yöneldiğiniz klasördeki bütün Smart Fortress 2012’e ait dosyaları silip bilgisayarınızı yeniden başlatmak Sorun bu şekilde giderilecektir. Gene sorun devam ediyorsa 11820 Teknoloji Destek Hattını arayarak işlem Yaptırabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Dns Probe Finished No internet Hatası, Dns Probe Finished, No Internet, Dns Probe Finished No internet Çözüm, DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Çözüm, Dns Probe Finished No internet Windows 10, Dns Probe Finished No internet Windows 7,

DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Hatası Çözümü

Bilgisayarda Chrome İnternet Explorer Firefox Tarayıcıda Dns Probe Finished No internet hatası alıyorsanız çözüm için …

Bir Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir