AnaSayfa / Blog / Android Destek / Sony Xperia Z için Android 4.3 Güncellemesi Duyuruldu
Xperia Z JellyBean Android 4

Sony Xperia Z için Android 4.3 Güncellemesi Duyuruldu

Xperia Z sahiplerine müjde.  Sony Xperia Z için Android 4.3 güncellemesi resmen duyuruldu. Sony beklenen açıklamayı yaparak Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra’nın ardından başta popüler telefonu Xperia Z olmak üzere, Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z için de Android 4.3 güncellemesinin başladığını resmi olarak Sony tarafınca duyurdu.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Japon teknoloji devi Sony, kendi resmi blog sitesinden yaptığı açıklamayla başta ülkemizde de çok sevilen Xperia Z olmak üzere, Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z için Android 4.3 güncellemesinin resmen çıktığını kamuoyuna duyurdu. Geçtiğimiz hafta Zperia Z1 ve Z Ultra modelleri için Android 4.3 dağıtımına başlamış olan Sony, beklentilerin aksine güncellemeyi 2014 yılına bırakmayarak Xperia Z sahiplerini sevindirmiş oldu.

Sony Xperia Z JellyBean Android 4.3

Android 4.3 güncellemesinin ilgili Xperia cihazlarda daha iyi performansa yol açması beklenirken, Sony sahiplerini kullanıcı arayüzüne dair yenilikler de bekliyor. Güncellemeyle birlikte Akıllı Sosyal Kamera özelliği, Walkman, Albüm ve Filmler gibi resmi Sony uygulamalarının aktüel versiyonları, yepyeni Xperia tema resimleri ve “Xperia in Business” adı verilen bir güvenlik paketi de Z serisi telefon ve tabletlere girecek. Ayrıca Sony’nin güç yönetim uygulaması Battery STAMINA Mode’un yenilenmiş ve geliştirilmiş bir versiyonunu da barından güncelleme paketi, daha iyi bir pil performansı vaat ediyor.

Xperia Z1 için Android 4.3 güncellemesi geçen hafta başlamış olmasına rağmen ülkemizdeki kullanıcıların henüz bu güncellemeyi görmemiş oldukları hesaba katılırsa, Z serisinin diğer telefonlarını kullanan okurlarımızın da Android 4.3 için 2014 yılını beklemeleri gerekebilir.

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]

Kaynak: AndroidPit

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Android İçin En İyi VR Oyunlar

Android İçin En İyi VR Oyunlar – Sanal Gerçeklik Oyunları

Gelecek zamanda hemen her evde bulunacak Sanal Gerçeklik Gözlük kullanıcıları için hazırladığımız bu makalede Android …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir