AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Steve Jobs’ un Filminden İlk Video

Steve Jobs’ un Filminden İlk Video

Apple’ ın baş kurucusu Steve Jobs birçok kişinin hayatını değiştiren çok önemli bir insandı. Onun ölümünden sonra hepimizin farkettiği gibi Apple bir daha eski Apple olamadı. Onun hayatının bir bölümünü anlatan bir film yapılmasına aylar önce karar verilmişti. Başrolünü Ashton Kutcher ‘ ın oynayacağını önceki yazımızda duyurmuştuk. Ashton Kutcher, Steve Jobs rolü için seçilebilecek en doğru kişilerden biri olduğunu filmde kanıtlamış ve Two And a Half Men adlı dizide de bir bilişim milyarderi rolünü canlandırdığı için Jobs karakterinde hiç de zorlanmamış.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

İşte jOBS filminden ilk video:

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir