AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Steve Jobs’u Kendi Filminde Kim Oynayacak
steve-jobs-kendi-filminde-kim-oynayacak

Steve Jobs’u Kendi Filminde Kim Oynayacak

Steve jobs

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

Steve Jobs’un hayatını ele alan ve çekimleri başlayan film, Jobs:Get Inspired’da  Jobs’u kimin oynayacağıyle ilgili tartışmalar sürüyordu.Sonunda beklenen duyuru yapıldı ve tartışmalar sona erdi, artık kim olduğunu biliyoruz. Acaba kim?

 

 

 

Hepimizin kafasından isimler geçiyordu.Sherlock Holmes ile kalbimizi kazanan Robert Downey Jr. olabilir mi? Yoksa Tim Burton’un ilham perisi kaçık adam Johnny Depp mi oynayacak bu rolü? Belki de yıllardır filmler için vücudunu ve tüm kas yapısını şekilden şekle sokan Christian Bale’dir dedik. Ama hepimiz yanıldık.Çünkü o kişi Ashton Kutcher.

 

Ashton Kutcher ve Steve Jobs'un benzerliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzetmek için uğraştıkları apaçık ortada, filmi merakla bekliyoruz. Ancak daha çekimlere yeni başlandığı için çıkış tarihiyle ilgili kesin bir bilgi yok.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

WhatsApp Anlık Yer Takibi Özelliği, WhatsApp Gerçek Zamanlı Konum Paylaşımı, WhatsApp Konum Paylaşımı, WhatsApp Arkadaşı Bulma,

WhatsApp Anlık Yer Takibi Özelliği Geliyor

WhatsApp Anlık Yer Takibi Özelliği Geliyor. Bu sayede Kullanıcılar birbirinin yerini anlık olarak görebilecek. WhatsApp Gerçek …

Bir Yorum

  1. Süleyman Yılma

    Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir