AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Teknoloji Destek Hattı Ödül
rp_assisttin-teknoloji-destek-hatti-11820a-odul_08082012102811

Teknoloji Destek Hattı Ödül

AssisTT’in Teknoloji Destek Hattı 11820 ve hizmet verdiği Erzincan lokasyonu Contact Center World: Top Ranking Performers yarışmasından ödülle döndü.

11820 Teknoloji Destek Hattı ve Lokasyonu Gümüş ve Bronz Madalyanın Sahibi Oldu
ASSİSTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş. geçtiğimiz günlerde Londra’da gerçekleşen ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki en iyi çağrı merkezi uygulamalarının ödüllendirildiği Contact Center World yarışmasında 11820 Teknoloji Destek Hattı uygulaması ile En İyi Destek Hizmeti (Help Desk) kategorisinde bronz madalyanın sahibi oldu. Hizmet verdiği Erzincan lokasyonu ise Design Best Practice kategorisiyle gümüş madalyanın sahibi oldu.

Teknoloji Destek Hattı:  Günün her anı bilgisayar, internet, mobil, tablet, güvenlik, web, vs bilgisi yeterli olmayan ve sorun yaşayan kullanıcılara yaşadıkları sorunla ilgili destek verir.

Telefonu elinize alın ve 11820’yi arayın. Teknoloji Destek Hattı sayesinde artık sorunlarınızı çözmek ve sorularınıza yanıt bulmak sizin için hiç de zor olmayacak!

11820 Teknoloji Destek Hattı, bireylerin ve KOBİ` lerin teknolojinin hızına yetişmelerini sağlamak amacıyla bilgisayar teknolojileri, mobil teknolojiler, internet güvenliği, web tasarımı ve KOBİ uygulamaları gibi birçok alanda güvenilir bilgi ve çözüm odaklı destek veriyor. Teknoloji konusunda sorulara cevap vermek, sorunlara hızlı çözüm üretebilmek hedefleniyor. Kurumsal Uzaktan Erişim Uygulamaları kullanarak, bilgisayar ve akıllı cep telefonunuza, tabletinize bağlanarak, sorun tespiti ve çözümü yapılıyor.

Türkiye’den AVEA, Turkcell Global Bilgi, Vodafone, TEB, CMC ve DHL Express gibi firmaların katıldığı yarışmaya ASSİSTT, toplamda en çok ödül alan şirket olarak damgasını vurdu.

Yarışmada 1 birincilik, 3 ikincilik ve 2 üçüncülük toplamda 6 ödül alan ASSİSTT Türkiye; Portekiz, İrlanda, Danimarka, Almanya, Ukrayna ve Rusya gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra Ortadoğu ve Afrika temsilcilerinin de yer aldığı yarışmalarda yaptığı sunumlarla büyük ses getirdi.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

6 Yorumlar

  1. MERAL BERKEHAN

    Teşekkürler

  2. Paylaşım için teşekkürler

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. BUĞDAY NİLGÜN

    bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir