AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Telefonunuzu Yazın Sıcağından Korumanın Yolları
Telefonunuzu Yazın Sıcağından Korumanın Yolları,Cep Telefonum Aşırı Isındı Ne Yapmalıyım,Cep Telefonum Suya Düştü Ne Yapmalıyım,Cep Telefonunu Koruma Yolları
Telefonunuzu Yazın Sıcağından Korumanın Yolları,Cep Telefonum Aşırı Isındı Ne Yapmalıyım,Cep Telefonum Suya Düştü Ne Yapmalıyım,Cep Telefonunu Koruma Yolları

Telefonunuzu Yazın Sıcağından Korumanın Yolları

Telefonunuzu Yazın Sıcağından Korumanın Yolları

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Havaların ısınması teknolojik cihazlar açısından bir çok sakıncalar içeriyor.Yazın tatile kumsala gittiğinizde yanınızda götürdüğünüz cihazınız sağlam ise sıkıntı yok ancak bu cihazınız sağlam değilse telefonunuzu sıcaktan, kumdan,sudan korumanız gerekecektir. İşte telefonunuzu koruma yolları:

1)Sıcaklığa Dikkat Edin:Havalar aşırı sıcak ise cihazınızı açık alanda bırakmayınız cebinizde ve çantanızda taşımaya özen gösteriniz.Telefonunuz Aşırı ısındıysa cihazınızı soğutucuların içine koymayın serin bir ortama bırakın cihazınız kendi sıcaklığına döner.

2)Suya Dikkat Edin:Her ne kadar cihazlarımızın ekranları sağlam olsada malesef çoğu cep telefonu suya karşı dayanıklı değil, telefonunuzu sudan korumak için su geçirmeyen kılıfları tercih etmeliyiz.

3)Koruyucu Kullanın:Telefonumuzun ekranları ufak yere düşmeler sonucu bile hasar görmekte bu yüzden ekranınıza koruyucu şeffaf jelatin taktırın.

4)Sert Kılıf Kullanın:Telefonunuzu yeri geliyor dağda taşta kullanıyorsunuz,yeri geliyor üstüne oturuyorsunuz işte telefonunuzu darbelere karşı korumanın diğer bir yolu sert kılıf kullanmak.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir