AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Twitter’ a Tüm Tweetleri İndirme Özelliği Geldi
Twitter

Twitter’ a Tüm Tweetleri İndirme Özelliği Geldi

günümüzde kullanılan en aktif sosyalmedya araçlarından, hatta bugün yayınlanan bir habere göre ’ daki aktif kullanıcı sayısı 200 milyona ulaştı. Ancak kullanıcıların en büyük şikayeti eski tweetlerini görememekti. Uzun süredir merakla beklenen bu özellik, artık kullanılabilir durumda. Kullanıcılar tweetlerini akıllı telefonlarına ya da tabletlerine indirebilecekler.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

arşivlerine ulaşmak isteyen kullanıcıların yapması gereken şu :

Cihazınızdan Ayarlar bölümüne girip en altta gözüken ‘Your Archive’ seçeneğine tıklayıp bu taleplerini ’ a iletmiş olacaklar. Bunun üzerine arşivinizdeki tweetleri indirebileceğiniz link tarafından mailinize gönderilecek. Görüntü şu şekkildedir:

’ın gönderdiği linkteki arşivin içerisinde bir HTML dosyası bulunuyor, bu dosya ile arayüzüne benzer bir sayfa açılıyor. Kullanıcılar ’da gönderdikleri tüm iletilere bu sayfadan ulaşabiliyor.

Twitter

Ancak bu özellik henüz test aşamasında ve çok küçük bir yüzdede ki kullanıcı dilimine sunulmuş. Ancak en geç yıl sonuna kadar kullanıcılar arşivlerine ulaşabilecekler.

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir