AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Twitter’ a Tüm Tweetleri İndirme Özelliği Geldi

Twitter’ a Tüm Tweetleri İndirme Özelliği Geldi

günümüzde kullanılan en aktif sosyalmedya araçlarından, hatta bugün yayınlanan bir habere göre ’ daki aktif kullanıcı sayısı 200 milyona ulaştı. Ancak kullanıcıların en büyük şikayeti eski tweetlerini görememekti. Uzun süredir merakla beklenen bu özellik, artık kullanılabilir durumda. Kullanıcılar tweetlerini akıllı telefonlarına ya da tabletlerine indirebilecekler.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

arşivlerine ulaşmak isteyen kullanıcıların yapması gereken şu :

Cihazınızdan Ayarlar bölümüne girip en altta gözüken ‘Your Archive’ seçeneğine tıklayıp bu taleplerini ’ a iletmiş olacaklar. Bunun üzerine arşivinizdeki tweetleri indirebileceğiniz link tarafından mailinize gönderilecek. Görüntü şu şekkildedir:

’ın gönderdiği linkteki arşivin içerisinde bir HTML dosyası bulunuyor, bu dosya ile arayüzüne benzer bir sayfa açılıyor. Kullanıcılar ’da gönderdikleri tüm iletilere bu sayfadan ulaşabiliyor.

Twitter

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Ancak bu özellik henüz test aşamasında ve çok küçük bir yüzdede ki kullanıcı dilimine sunulmuş. Ancak en geç yıl sonuna kadar kullanıcılar arşivlerine ulaşabilecekler.

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir