AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Twitter Music Açıldı
Twitter Music Açıldı

Twitter Music Açıldı

Twitter Music sonunda açıldı

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

’ ın bir haftadır merakla çıkmasını beklediğimiz Music dün sonunda kullanıma açıldı. Bir müzik keşfetme servisi olan ’ ın uygulamasını da App Store’ da bulabilirsiniz. Henüz Android için bir uygulaması bulunmuyor ancak, uygulamanın çıkmasının uzun sürmeyeceğini düşünüyoruz.  Music iTunes,Spotify ve Rdio işbirliğiyle, kullanıcılarınageniş bir müzik deneyimi sunuyor. Bu üç servise de aboneliği bulunan kullanıcılar, sisteme kayıt olduktan sonra  Music’ e music..com adresinden kolaylıkla erişebiliyor.’ ın resmi blogundan yapılan açıklamaya göre Music ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri, Kanada,Avustralya,Yeni Zelanda,İrlanda ve Birleşik Krallık’ ta kullanıma açılmış. Türkiye’ de Spotify ve Rdio servisleri kullanımda olmadığı için karşımıza iTunes’ ta yer alan tanıtım şarkıları çıkıyor. İstediklerinizi satın alıp dinleyebilirsiniz. Music, ’ daki takipçi kısmıyla entegre şekilde çalıştığı için, size takip ettiğiniz kişilerin dinlediği şarkıları önerebiliyor.

 

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir