AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Twitter Music Açıldı
Twitter Music Açıldı

Twitter Music Açıldı

Twitter Music sonunda açıldı

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

’ ın bir haftadır merakla çıkmasını beklediğimiz Music dün sonunda kullanıma açıldı. Bir müzik keşfetme servisi olan ’ ın uygulamasını da App Store’ da bulabilirsiniz. Henüz Android için bir uygulaması bulunmuyor ancak, uygulamanın çıkmasının uzun sürmeyeceğini düşünüyoruz.  Music iTunes,Spotify ve Rdio işbirliğiyle, kullanıcılarınageniş bir müzik deneyimi sunuyor. Bu üç servise de aboneliği bulunan kullanıcılar, sisteme kayıt olduktan sonra  Music’ e music..com adresinden kolaylıkla erişebiliyor.’ ın resmi blogundan yapılan açıklamaya göre Music ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri, Kanada,Avustralya,Yeni Zelanda,İrlanda ve Birleşik Krallık’ ta kullanıma açılmış. Türkiye’ de Spotify ve Rdio servisleri kullanımda olmadığı için karşımıza iTunes’ ta yer alan tanıtım şarkıları çıkıyor. İstediklerinizi satın alıp dinleyebilirsiniz. Music, ’ daki takipçi kısmıyla entegre şekilde çalıştığı için, size takip ettiğiniz kişilerin dinlediği şarkıları önerebiliyor.

 

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

4.5G internet hızı nasıl test ediliyor, 4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır, 4.5G Hıznı Tes Etme, Turkcell 4.5G Hız Testi, Vodafone 4.5G Hız Testi, TurkTelekom 4.5G Hız Testi,

4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır?

Tün itibariyle 4.5G teknolojisi yüksek hızlı internet vaadiyle Ülkemizde kullanıma sunuldu. Peki, 4.5G internet hızı nasıl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir