AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Ulo Güvenlik Kamerası Özellikleri ve Fiyatı
Ulo Güvenlik Kamerası, Ulo Security Camera, Ulo Kamera, Ulo Camera, Fiyat, Özellikler,
Ulo Güvenlik Kamerası, Ulo Security Camera, Ulo Kamera, Ulo Camera, Fiyat, Özellikler,

Ulo Güvenlik Kamerası Özellikleri ve Fiyatı

Ulo Güvenlik Kamerası şirin bir Baykuş Görünümünde Kocaman Gözleri olan ve çeşitli göz hareketleri ile bir akıllı oyuncağa benzeyen harika bir güvenlik kamerasıdır.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Ulo Güvenlik Kamerası, Ulo Security Camera, Ulo Kamera, Ulo Camera, Fiyat, Özellikler,

Çoğu güvenlik kameraları gizlice çekim yapmaları için önce bir gizli yere yada dikkat çekmeyecek bir yere yerleştirilmesi gerekir. Ama Ulo tasarımcısı Vivien Muller, olaya farklı bir bakış açısı getirmiş.

İlk bakışta sadece bir gagaya benzeyen ULO, gece görüş özelliğine sahip kamera, hareket sensörü, iki yönlü ayna ile bir baykuş şeklinde oluyor. Ayrıca Ulo bir bakışta durumunu anlayabilmeniz için iki büyük LCD ekran (baykuş gözleri fark edeceksiniz) bulunmaktadır. Ulo uykulu görünüyorsa, onun pilleri şarj etmek gerek; Resim çektiğinizde göz kırpacaktır. Gözleri hareket ediyorsa birşeyi izliyor demektir. Başına dokunduğunuzda da Ulo şaşı olur.

Ulo-Guvenlik-Kamerasi

Bunun ötesinde, Ulo oldukça standart özeliklere sahip. Gündüz veya gece görüş modunda Android veya iOS cihazı cihazlarınızda (veya Web arayüzünden) canlı video izleyebilir, Fotoğraf çekebilir ve uzakta olduğunuzda bir hareket algıladığında görseli alır ve E-Posta yolu ile gönderebilir.

Ulo da bir hafta kadar sürebilen şarj edilebilir pili vardır (ya da sadece 24-7 sarj da takılı bırakabilirsiniz) Netgear Arlo kameralar gibi, Ulo 10 ile 50 derece socaklıklar arasında değişen iç ve dış mekan kullanımı için uygundur.

Ulo Güvenlik Kamerası, Ulo Security Camera, Ulo Kamera, Ulo Camera, Fiyat, Özellikler,

Ulo Kamera Fiyat bakımında özellikleri ve akıllı algoritması düşünüldüğünde çok pahalı değil. Hatta şu an 20€ bir nakliye ücreti ile sahip olabilirsiniz. Toplamda şu an 169€ ödeme yaparak bu cihaza sahip olabilirsiniz.

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir