AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Vogue Türkiye Artık iPad’ de

Vogue Türkiye Artık iPad’ de

Vogue Türkiye iPad

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Mart ayında 3 yaşına girecek olan modanın kutsal kitabı Vogue Türkiye artık ’ de !

Doğuş Yayın Grubu tarafından Türkiye’ye getirilen Vogue’un için geliştirilen sayısı ilk defa Aralık ayında yayınlandı. Ocak ayına girmemizle ikincisi de yayınlanan bu dergi kullanıcıları için mükemmel bir haber oldu.

Vogue Türkiye iPad OCAK

Normal derginin yanısıra video ve interaktif içerikle okuyucunun dikkatini daha çok çekecek bir düzene sahip olan Vogue Türkiye dergisini Apple Store’ dan aylık 6.99 TL ‘ ye indirmeniz mümkün.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir