AnaSayfa / Blog / Whatsapp iOS için Güncellendi
whatsapp

Whatsapp iOS için Güncellendi

Günümüzde en çok kullanılan ve neredeyse istisnasız her akıllı telefonda bulunan popüler anlık mesajlasma uygulaması Whatsapp, iOS cihazlar için 2.8.7 sürümüne güncellendi.

 

Güvenlik açıkları ve diğer eksiklikler hakkında sürekli çalışan Whatsapp ekibi, iOS işletim sistemindeki güvenlik açıklıklarını gidermiş gibi gözüküyor.Ayrıca virüse karşı güvenlik onarımı da içeriyor.Whatsapp’ ın bir önceki sürümünde en son olarak iOS 4.3 kullanabilen cihazlar için multimedya paylaşımında sorun yaşanıyordu. Kullanıcı resim göndermek istediği zaman uygulama kişiyi uygulamadan atıyordu.Uygulamanın  2.8.7 versiyonu e bu sorunları ortadan kaldırıyor, iOS 6’da konum paylaşımınını yerel Haritalar uygulamasından açmaya imkan sağlıyor ve daha bir çok düzeltme bu yeni sürümde yapıldı.


 

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Windows 10, Windows 10 Ücretsiz, Windows 10 Güncelleme, Windows 10 Kurulum, Windows 10 Yükseltme, Windows 10 Korsan, Windows 10 ISO, Windows 10 indir,

Windows 10 Korsana Bile Ücretsiz !

Microsoft Windows 10, Korsan olarak kullanılan 7, 8 ve 8.1 İşletim Sistemlerinde Ücretsiz Güncelleme ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir