AnaSayfa / Blog / Whatsapp iOS için Güncellendi
whatsapp

Whatsapp iOS için Güncellendi

Günümüzde en çok kullanılan ve neredeyse istisnasız her akıllı telefonda bulunan popüler anlık mesajlasma uygulaması , iOS cihazlar için 2.8.7 sürümüne güncellendi.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Güvenlik açıkları ve diğer eksiklikler hakkında sürekli çalışan  ekibi, iOS işletim sistemindeki güvenlik açıklıklarını gidermiş gibi gözüküyor.Ayrıca virüse karşı güvenlik onarımı da içeriyor.’ ın bir önceki sürümünde en son olarak iOS 4.3 kullanabilen cihazlar için multimedya paylaşımında sorun yaşanıyordu. Kullanıcı resim göndermek istediği zaman uygulama kişiyi uygulamadan atıyordu.Uygulamanın  2.8.7 versiyonu e bu sorunları ortadan kaldırıyor, iOS 6’da konum paylaşımınını yerel Haritalar uygulamasından açmaya imkan sağlıyor ve daha bir çok düzeltme bu yeni sürümde yapıldı.


 

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

iPhone 6'nın Özellikleri Arasına Bir Yenisi Daha Eklendi,iPhone 6 En Yeni Özellikleri,iPhone 6 Çıkış Tarihi,En Ucuz iPhone 6 Fiyatı,iPhone 6 Sızan Özellikleri

iPhone 6’nın Özellikleri Arasına Bir Yenisi Daha Eklendi

iPhone 6’nın Özellikleri Arasına Bir Yenisi Daha Eklendi Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir